Yeni Wild Hearts Fragmanı Yayınlandı

Yeni Wild Hearts Fragmanı Yayınlandı

Yeni Wild Hearts Fragmanı Yayınlandı

Yeni Wild Hearts fragmanı, bu hafta gerçekleşecek çıkış öncesinde yayına verildi. Bize yardımcı olacak yapay zeka karakterlerin ön plana çıkartıldığı üç dakikalık fragmana, haberimizin içeriğinden göz atabilirsiniz.

Electronic Arts ve Koei Tecmo iştirakinde Omega Force tarafından geliştirilmekte olan Wild Hearts, Eylül ayı içerisinde duyurulmuştu. 17 Şubat 2023 tarihinde PC (Epic Games Store, Origin ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulacak olup, çapraz platform dayanağı de bulunduracak.

Verilen ayrıntılar ışığında, Feodal Japonya periyodunun fantastik bir versiyonunun Azuma ismi verilen ve tabiat ile iç içe geçmiş devasa Kemono yaratıkları tarafından tehdit edilen bölgesinde geçeceğini öğrenmiştik.

Bahsi geçen Kemono yaratıkları, kendi içinde sincaplardan domuz gibisi Kingtusk ve Deathstalker isimli kurtlara kadar farklı tiplere ayrılıyor. Bizim rolümün ise, tek başımıza yahut üç bireye kadar kooperatif dayanağı ile bölgenin istikrarını yine sağlamak olacak.

Kayıp ve antik bir teknolojiden üretilmiş Karakuri düzeneklerinden da yardım alacağız. İlerleyişimiz boyunca sürü avlar iken, özel vazifeleri de tamamlamaya çalışacak ve tercihen öteki avcılara da katılabilecek yahut tek başımıza da avlanabileceğiz.

Yeni Wild Hearts Fragmanı

Kullanabileceğimiz farklı tipte silahlara ek olarak teçhizatların da olacağı oyun için, Electronic Arts ve Koei Tecmo ve geliştirici Omega Force tarafından yeni bir fragman daha yayınlandı. Welcome to Minato ismi altında yayınlanan fragmanda, Minato köyünde yaşayıp da bize yardımcı olacak yapay zeka karakterler gösteriliyor.

Fragmanda göreceğiniz karakterlerden Natsume, bir demirci ve ekipman üretmeye ve halihazırdaki ekipmanlarımızı geliştirmemize yardım edecek. Bilim insanı olan Suzuran da Karakuri düzeneklerini yeni biçimlerde kullanmanın yollarının icadıyla karşımıza çıkacak. Elbette senaryo boyunca pek çok farklı karakterle de karşılaşacağız ve her birinin bize farklı biçimde yardımı dokunacak.

EA Originals etiketi ile satışa sunulacak olan Wild Hearts, otuz saat civarı sürecek bir öykü anlatacak. Ne var ki farklı silahlar ve zırhlar üretmek, seçeneğe bağlı yan misyonları yapmak, toplanabilir Tsukumo’ların peşine düşmek isteyenler için bu mühlet elbette uzayacaktır. Buna ek olarak kooperatif oynanış takviyesinin de epey tesirinin olacağını söyleyebiliriz.

Son olarak, EA Play Pro ve Game Pass Ultimate servisleri üzerinden on saatlik deneme sürümünün abonelere sunulduğunu da söyleyelim. Şayet oyunu satın almak üzere bir isteğiniz varsa, öncesinde son kararı verebilmek için epey uygun bir fırsat.

Kaynak: Turuncu Levye

1 Beğen