Yeni The Day Before Görüntüsü Başları Karıştırdı

Yeni The Day Before Görüntüsü Başları Karıştırdı

Yeni The Day Before Görüntüsü Başları Karıştırdı

Fntastic Youtube kanalı üzerinden yeni The Day Before videosu yayınlandı. Fakat geliştirici günlüğü halindeki bu yeni görüntü, oyuncuların kuşkularını biraz daha arttırmış üzere görünüyor. Ayrıntılar haberimizde.

2021 yılında duyurulmuş olan The Day Before, son periyotta oldukça baş karıştırıcı olmaya devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere, bu ayın başlarında on dakikalık bir oynanış görüntüsü yayınlanmıştı. Yapılması imkansızmış üzere görünen şeylerin kelamının verildiği tanıtımların akabinde, yayınlanmış olan oynanış görüntüsü bir epey hayal kırıklığı yaratmıştı. Zati şu anda da ticari marka hak talebi nedeniyle izlenemiyor. 

Yeni The Day Before Görüntüsü Kuşkuları Arttırıyor

Oynanış görüntüsü ile yakın bir vakit evvel Youtube üzerinden yayınlanmış ve reaksiyon çekmiş olan fragmanların da kaldırılmasının akabinde, bugün prestijiyle yeni bir geliştirici günlüğü görüntüsü yayınlandı. Altı dakika civarı bir uzunluğu olan ve Fntastic İrtibatlar Takımı Üyesi Dana Soltangazinova tarafından sunulan görüntü, teknik gelişim sürecini gözler önüne seriyor. Haliyle alfa öncesi prototipler ile erken safhadaki basamaktan alınmış olan kesitleri de görebiliyoruz.  

Ne var ki bu görüntü, muhtemelen sizin de başınızı karıştırmıştır. Sonuçta bu bir ‘geliştirici günlüğü’ ve bu türlü bir görüntüde, geliştirici takımdan bireyleri de görmemiz gerekiyor. Ne var ki, altı dakikalık görüntü müddetince yalnızca Soltangazinova konuşuyor ve 3:18 noktasında da istekli geliştiriciler ekrana geliyor. Ayrıyeten The Day Before oyununun aktüel durumuna ait manzaralara de yer verilmemiş. Yani ortada garip bir durum kelam konusu ve bir şeyler gizlenmeye çalışılıyormuş hissiyatı yaratıyor. Siz ne düşünüyorsunuz bu mevzuda? 

Elbette kelam konusu bir geliştirici günlüğü görüntüsü olmasaydı, yalnızca Dana Soltangazinova’yı görmek o kadar da tuhaf olmayacaktı. Natürel ki buna silinen oynanış fragmanı ve Steam sayfası da eklenince, geliştiricinin oyuncuların inancını kazanabilmesi için birazcık gayret sarf etmesi gerekecek. Geliştirmeleri takipte olacağız. 

Kaynak: Turuncu Levye

4 Beğen