Yeni Suicide Squad: Kill The Justice League Görüntüleri

Yeni Suicide Squad: Kill The Justice League Görüntüleri

Yeni Suicide Squad: Kill The Justice League Görüntüleri

Bu yılın merakla beklenen oyunlarından olan Suicide Squad: Kill The Justice League, State of Play sırasında karşımıza çıktı. Hatta yayının kapanış perdesi oldu. Altı dakikalık oynanış ve sahne gerisi olmak üzere yeni Suicide Squad: Kill The Justice League videoları bize oyun hakkında daha fazla ayrıntı sunuyor.

2020 yılındaki DC Fandom sırasında duyurulmuş olan Rocksteady Studios oyunu, 26 Mayıs 2023 tarihinde satışa sunulacak. DC cihanında geçecek ve özgün bir öykü sunacak olan Suicide Squad: Kill The Justice League, bizi açık dünya oynanış ile Metropolis kentinde şiddetli gayretlerin içine sokacak. Braniac tarafından dünyanın istila edilişinin ve muhteşem kahramanların da ele geçirilişinin akabinde, karışıklığı ortadan kaldırmak yeniden bize düşecek.

Yeni Suicide Squad: Kill The Justice League Videoları

State of Play yayını sırasında gösterilen oynanış görüntüsünde, aksiyonun bir oldukça üst düzeyde olduğu görülebiliyor. Bunun ne derece yerine olduğunu ise kişisel olarak gerçekleştirilecek denemeler sonucunda net bir halde ortaya çıkacağını düşünüyoruz, lakin birtakım noktalarda baş döndürecekmiş üzere görünüyor.

Oynanış görüntüsünün akabinde yayınlanan sahne gerisi görüntüsünde ise canlı servis elementlerinin olacağını görebiliyoruz. Aslında bakarsanız, yakın bir vakit evvel sızan ekran imajından bu belirli olmuştu. Artık ise resmiyet kazanmış oldu.

Videoda ayrıyeten her bir karakterin teçhizat skorunun olduğu ve ateşli silahlar, yakın aralı silahlar, seyahat ve kalkan modları ve el bombaları ile kuşanılabildiğini görebiliyoruz. Bunun dışında, taarruz tüfeklerini, keskin nişancı tüfeklerini ve tabancaları özel efektleri tetikleyen LexCorp ve Bane üzere farklı imalatçılar ile kuşanabilmek mümkün olacak.

Son olarak, Suicide Squad: Kill The Justice League oyununda yalnızca kozmetikleri kapsayacak olan Battle Pass sisteminin de olacağı onaylandı.

Kaynak: Turuncu Levye

2 Beğen