Yeni League of Legends Oyunlarının Çıkış Tarihleri Duyuruldu

Yeni League of Legends Oyunlarının Çıkış Tarihleri Duyuruldu

Yeni League of Legends Oyunlarının Çıkış Tarihleri Duyuruldu

Bildiğiniz yahut birinci sefer haberinizin olacağı üzere, League of Legends cihanını genişletecek olan üç oyun üzerinde çalışılıyor. Bunlardan bir tanesi The Mageseeker: A League of Legends Story, bir tanesi CONVERGENCE: A League of Legends Story ve oburu de Song of Nunu: A League of Legends Story olacak. Her üçünün de bu yıl içerisinde çıkacağı söylenen yeni League of Legends oyunlarının çıkış tarihleri Riot Forge tarafından açıklandı. Ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.

Yeni League of Legends Oyunlarının Çıkış Tarihleri

Riot Forge bugün oyuncuların asi bir büyücü ordusu kurup ihtilale öncülük edeceği bir bağımsız iki boyutlu, yüksek bitli, piksel aksiyon rol yapma oyunu olan The Mageseeker: A League of Legends Story’i duyurdu. The Mageseeker: A League of Legends Story, 2023 ilkbaharında PC ve konsolda oynanabilir olacak.

Moonlighter’ın imalcisi Digital Sun’ın geliştirdiği The Mageseeker, büyünün yasak olduğu, fakat bilinmeyen kapılar arkasında sistemin büyüyle sağlandığı büyük Runeterra krallığı Demacia’da geçen iki boyutlu bir piksel aksiyon rol yapma oyunu. Oyuncular, intikam peşinde olan kaçak büyücü Sylas olarak oynayarak, Demacia’nın büyücülerin kanı üzerine heyeti uydurma barışını yok etmeye çalışacak. The Mageseeker güç, kimlik ve adalet üzerine heyeti bir kıssayı deneyimlemek isteyen oyunculara aksiyon dolu, fantastik bir oyun tecrübesi sunuyor.

Riot Forge ayrıyeten, yakın vakitte çıkacak başka oyunlar hakkında da bilgi verdi. Double Stallion Games’in geliştirdiği tek oyunculu ve iki boyutlu aksiyon platform oyunu CONVERGENCE: A League of Legends Story, 2023 yazında piyasaya sunuluyor. Tequila Works’ün geliştirdiği Song of Nunu: A League of Legends Story de 2023 sonbaharında oyuncularla buluşacak. Bu iç ısıtan tek oyunculu macera oyununda LoL’ün sevilen şampiyonu Nunu ve dostu Willump, Nunu’nun kayıp annesini aramak için destansı bir seyahate çıkıyor. Her iki oyun da Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5 konsollarında, ayrıyeten; Steam, GOG.com ve Epic Games Store aracılığıyla PC’de oynanabilir olacak.

Kaynak: Turuncu Levye

Beğen