Yeni GeForce Now Oyunları (23 Şubat)

Yeni GeForce Now Oyunları (23 Şubat)

Yeni GeForce Now Oyunları (23 Şubat)

Haftanın yeni GeForce Now servisi oyunları, NVIDIA tarafından yapılan açıklama ile aşikâr oldu. Son teknoloji bir sisteme gereksinim olmadan, düzgün bir temas suratı ile oyun oynamamızı sağlayan bulut servisine altı yeni oyun daha eklenecek. Ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.

Ekran kartı üreticisi tarafından yayınlanan yeni listede, Atomic Heart, Blood Bowl 3 ve Sons of the Forest üzere dikkat çeken oyunlar bulunuyor. Yapılan resmi açıklamanın ayrıntıları şöyle;

Yeni GeForce Now Oyunları Belirli Oldu

NVIDIA ve Microsoft’un Xbox PC oyun kitaplığını GeForce NOW’a getirmek için yaptığı 10 yıllık muahede, GeForce NOW oyuncularına sunduğu büyük bir takviyenin yanı sıra inanılmaz seçenekler de sunuyor. GeForce NOW’un üçüncü yıl dönümünü kutladığımız bu günlerde oyuncular kütüphanede 1.500’den fazla oyuna erişim sağlayabiliyor.

Halo, Minecraft ve Elder Scrolls üzere en yeterli Xbox PC oyunlarını ve oyun serilerini GeForce NOW’a getirme çalışmalarıysa tüm süratiyle devam ediyor. Call of Duty ve Overwatch üzere Activision oyunların oyuncularla buluşmasıysa, Microsoft’un Activision’ı satın alması sona erdiğinde gerçekleşecek. GeForce NOW üyeleri, eski PC’ler, Mac’ler, Chromebook’lar, akıllı telefonlar ve daha fazlası ortasında kolaylıkla geçiş yapma esnekliğiyle bu oyunları istedikleri rastgele bir aygıtta oynayabiliyor.

Steam yahut Epic Games Store üzere üçüncü parti mağazalarda bulunan Xbox Game Studios PC oyunları, GeForce NOW kütüphanesinde birinci defa yayınlananlar Xbox oyunları ortasında yer alacak. Yapılan iş birliği, dayanağı yakında başlayacak olan Microsoft Store’da satışa sunulacak birinci oyunları da işaret ediyor.

İş birliği, kullanıcılara daha fazla seçenek ve daha yüksek performans sunacağından, tüm oyuncuları heyecana boğacak.

Yeni bir hafta, yeni oyunlar!

Endnight Games’ten The Forest’ın merakla beklenen devam oyunu olan Sons of the Forest, ıssız bir adaya inişten sonra oyuncuları yamyam istilasına uğramış bir adada maceraya sürüklüyor. Bu macerada tek başına yahut arkadaşınızla yoldaki zorlukları aşmaya çalışın!

Şubat ayında Mundfish’in aksiyon role-playing oyunu Atomic Heart, bulut üzerinden erişime açılmıştı. Bu hafta yayınlanacak yeni başlıkların tam listesine göz atabilirsiniz:

  • Atomic Heart (Steam’de yeni sürüm)
  • Blood Bowl 3 (Steam’de yeni sürüm ve Epic Games Store’da 23 Şubat’ta yayınlanacak)
  • Chef Life: A Restaurant Simulator (Steam’de yeni sürüm)
  • Sons of the Forest (Steam’de yeni sürüm Feb. 23)
  • Ember Knights (Steam)
  • Cartel Tycoon (Epic Games Store)
Kaynak: Turuncu Levye

3 Beğen