Yeni Forza Horizon 5 Genişlemesi Duyuruldu

Yeni Forza Horizon 5 Genişlemesi Duyuruldu

Yeni Forza Horizon 5 Genişlemesi Duyuruldu

Playground Games ve Turn 10 Studios tarafından gerçekleştirilen canlı yayın ile yeni Forza Horizon 5 genişlemesi duyuruldu. Bizi yeni maceralara çıkartacak olan yeni genişleme, hem oyuna orta vermiş olan oyuncuların geri dönüş yapmalarını hem de faal olarak oynayan oyuncular için daha fazla meşgale bulmalarını sağlayacak. Pekala bu kez karşımızda ne var? Ayrıntılar haberimizde.

Yarış oyunu tipinde değerli bir yere sahip olan Forza Horizon 5, 2021 yılının Kasım ayında satışa sunulmuştu. Serinin gelmiş geçmiş en büyüğü olma pozisyonunda bulunan oyun, bizi bu kere Meksika topraklarına götürmüştü. Çıkışından bu yana içerik manasında kesintisi olarak desteklenmeye devam edilen şimdiki Forza Horizon için birinci genişleme, hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz yılın Temmuz ayında Hot Wheels ismi altında yayınlanmıştı. Bugün yapılan bir öbür canlı yayın ile yeni genişleme de duyuruldu: Rally Adventure.

Yeni Forza Horizon 5 Genişlemesi Geliyor

Sierra Nueva isimli yepisyeni bir bölgede geçecek ve kraterlerden, terk edilmiş taş ocağından ve palmiyelerden oluşan ormanlık bir bölgeden geçeceğimiz engebeli yollarda şiddetli yarışlar yapacağız.

Yeni yollara ek olarak, on yeni otomobil, iştirakte bulunabileceğimiz üç takım ile Horizon Rally ve Horizon Races aktiflikleri de bizi bekleyecek.

29 Mart 2023 tarihinde PC, Xbox One ve Xbox Series için yayınlanacak. Premium Add-Ons sahipleri ek fiyat ödemeden erişim sağlayabilecek iken, bağımsız olarak da satın alabilmeniz mümkün olacak.

Kaynak: Turuncu Levye

1 Beğen