Yeni DOOM Oyunu Duyuruldu

Yeni DOOM Oyunu Duyuruldu

Yeni DOOM Oyunu Duyuruldu

2020 yılının Mart ayında çıkan DOOM Eternal sonrasında, öbür bir yeni DOOM oyunu daha geliyor. Lakin bu sefer, aşina olduğumuzun bilakis, Android ve iOS tabanlı aygıtlar için geliştirilmekte olup da oldukça şirin görünen bir oyun var karşımızda. Bethesda, Mighty DOOM ile geliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Yeni DOOM Oyunu Taşınabilir Aygıtlar için Geliyor

Alpha Dog Studios tarafından geliştirilmekte olan Mighty DOOM, üstten görünüşlü aksiyon nişancı oyunu olacak ve 21 Mart 2023 tarihinde fiyatsız olarak yayınlanacak. Serideki ikonik kısımların karşımıza çıkacağı ve iblis orduları ve zorlayıcı boss savaşlarının bizi beklediği Mighty DOOM oyununu çıkışından evvel denemeyi isterseniz, buradan ön-kayıt yaptırabiliyorsunuz.

Nihai sürümünün yayınlandığı günden itibaren 20 Nisan 2023 tarihine kadar oynamanız durumunda, içeriğinde Baron of Hell Heavy Cannon ve Cacodemon Rocket Launcher olmak üzere iki silah görünümü, üç ekipman anahtarı, bir silah anahtarı ve seksen Crystal bulunan Küçük Slayer Paketi ikramınız olacak.

Mighty DOOM Hakkında

Karşınızda Küçük Slayer: Oyuncular, herkesin bildiği DOOM Slayer’ın ondan esinlenerek hazırlanan, uzunluğuna nazaran ziyadesiyle güçlü minyatürü olan Küçük Slayer’ı yönetecek. Ne olduğu bilinmeyen bir güç dalgası, Gibbo oyuncak fabrikasına çarpınca Küçük Slayer canlandı ve alternatif bir boyuta sürüklendi. Pekala misyonu ne mi? Ondan çaldıkları evcil tavşanı Daisy’yle kendisi ortasında duran her iblisi öldürmek!

Ateş Ederek İlerlemeli Kolay Aksiyon: Küçük Slayer’ın gücünü açığa çıkarın ve bu tatlı fakat bir o kadar da yırtıcı olan üstten görünüşlü aksiyon dolu nişancıda binlerce iblisi katledin. Oyuncular, dalga dalga gelen iblis ordularını reflekslerini kullanıp vurarak ve onlardan kaçarak alt ederken kullanması birbirinden eğlenceli efsanevi silahlardan, gelişmiş teçhizatlardan ve güçlü yeteneklerden yararlanabilecek.

Rogue-Lite Bir Uğraş: Oyuncular savaşırken yenilirlerse iblis ordularını alt edip onları yok edebilmek için düzey atlayabilecek, silah ve teçhizatlarını geliştirebilecek ve yeni yetenek kombinasyonlarını bulup tekrar canlanarak savaşmaya devam edebilecek.

DOOM Animasyon Cihanı: DOOM Eternal’ın koleksiyon oyuncaklarından esinlenerek hazırlanmış alternatif bir DOOM cihanı olan yeni “DOOM Animasyon Evreni”ni deneyimleyin. Oyuncuları burada Cehennem’e ve iblis ordularına karşı verilecek sevecen lakin vahşet dolu, ebedi bir gayret bekliyor.

Slayers Club Üyelerine Özel: Slayers Club üyeleri, Mighty DOOM çıktığında oyunda kullanabilecekleri özel ve kulübün temasını taşıyan bir Küçük Slayer görünümü kazanacak. Oyuncuların eşyayı alabilmek için oyuna giriş yapmaları ve tek seferliğine Bethesda.net/Slayers Club hesaplarını bağlanmaları gerekiyor.

Kaynak: Turuncu Levye

2 Beğen