Wo Long: Fallen Dynasty için Demo Sürüm Geliyor: Tüm Platformlarda Geçerli

Wo Long: Fallen Dynasty için Demo Sürüm Geliyor: Tüm Platformlarda Geçerli

Wo Long: Fallen Dynasty için Demo Sürüm Geliyor: Tüm Platformlarda Geçerli

 
Yayıncı Koei Tecmo ve geliştirici Team NINJA tarafından oyunculara sunulacak olan souls-like aksiyon rol yapma oyunu Wo Long: Fallen Dynasty için bir demo sürüm yayınlanacak. Bu demo, 24 Şubat’ta tüm platformlarda geçerli olacak ve tüm kullanıcılar fiyatsız olarak oyunun bir kısmını deneyimleyebilecek.
 
Demo kayıtları tam sürüme aktarılabilecek
 
 
 
24 Şubat’ta tüm platformlarda yayınlanacak olan demo sürümünden kaydedilen bilgiler, oyunun tam sürümüne aktarılabilecek. Yani buradaki ilerlemeniz, elde ettiğiniz eşyalar ve daha fazlasını tam sürüme taşıyabileceksiniz. Öte yandan demoyu indiren ve oynayan kullanıcılar, tam oyunda geçerli olacak indirilebilir paket olan “Crouching Dragon Helmet” içeriğine erişim elde edecek.
 
Wo Long: Fallen Dynasty, Bloodborne’un imalcisi Masaaki Yamagiwa ve Nioh’un imalcisi Fumihiko Yasuda’dan yeni soluklu bir fantezi aksiyon oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Oyun, hayatta kalmak için savaşan isimsiz bir askerin dramatik ve aksiyon dolu öyküsünü husus alıyor.  
 
Wo Long: Fallen Dynasty dünya çapında 3 Mart 2023 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam ve Microsoft Store üzerinden) için çıkış yapacak. Oyun ayrıyeten Xbox Game Pass abonelik hizmetinde de mevcut olacak.

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

2 Beğen