Volarant VP Yükseltme Zamanı!

Volarant VP Yükseltme Zamanı!

Volarant VP Yükseltme Zamanı!

Volarant VP Yükseltme Zamanı!

Volarant Points olan VP için sanal para işlemlerine değinilir. Bu alanda 15 yılı aşkın süredir tecrübeli olan Kopazar.com yol gösterici olacaktır. Çünkü oyuna ilişkin sanal para sistemine değinilir ve Valaront vp satın al çağrısı ile oyuncularını karşılar. Oyuncuların:

  • Valorant mağazası üzerinden satın alma işlemlerine geçmeleri kolay hale gelir.
  • Kostüm veya silah gibi ayrı ayrı sıralanan ürünlere dair taleplere geçilebilir.

Mağaza içi işlemlerde VP değeri önemli bir yere sahiptir. Bu değerin yüksek olması adına da satın alma işlemlerine başvurulabilir. Özellikle de Kopazar.com eşliğinde işlemlere değinmek ve oyun ayrıcalıklarından faydalanmak kolay hale gelecektir.

Volarant VP Satın Alma

Valorant VP sahibi olmak isteyenlerin Türkiye sunucuları arasında olması önem arz ediyor. Çünkü sadece bu yolla satın alma işlemlerine geçmelerine izin veriliyor.

Volarant Point değerleri 300, 600 veya 1250 gibi ayrı ayrı sıralanmaktadır. Bunlara ek olarak 2500 ile 4400 olarak diğerlerine de göz atılabilir. Tüm bu puanlar üzerinden:

  • Adet tercihinde bulunmanız ve bu şekilde fiyatları değerlendirmeniz sağlanır.
  • Satın alma işlemleri öncesinde hem adet hem de puan tercih edilmelidir.

Geriye ise sadece mevcut üyelerin satın alma işlemlerine geçmelerine izin verilir. Nitekim üyelik işlemlerine karşı yatırımlara geçebilirsiniz. Böylece bakiyenizi ayarlar ve puan satın almaya başlarsınız.

Volarant VP Ödeme Seçenekleri

Oyuncuların merak ettiği bir diğer husus ödeme seçenekleri oluyor ve Kopazar.com platformundan her birine göz atılabiliyor. Kullanıcı merkezli olan sistemde kesintisiz destek hattı da mevcut. Yine kısa açıklamaları kadar destek hattı da ödemelere dair yol gösterici olacaktır. Bunun üzerine VP satın almak isteyenlere:

  • Kredi kartı için Mastercard, VISA ve de Maestro seçeneklerine yönlendirme yapılır.
  • EFT – Havale ve de ATM eşliğinde de finansal işlemlere geçmeniz sağlanır.

Bakiye yükleme işlemlerine birkaç dakika içerisinde yanıt verilir. Oyuncuların mevcut bakiyelerinden istedikleri VP seviyesini seçmelerine olanak sağlanır. Bunun için en son 8400 Vp paylaşımı yapılmıştır. En az ise 300 Vp olarak belirtilir. Her biri için belirtilen TL tutarlarına göre istediğinizi seçersiniz.

https://www.kopazar.com/Valorant-points 

10 Beğen