Vodafone E-spor’da Devrim Yapıyor

Vodafone E-spor’da Devrim Yapıyor

Vodafone E-spor’da Devrim Yapıyor

Vodafone, espor ve oyun pazarlarındaki gençlik markası Vodafone FreeZone’a bir yenisini daha ekledi. Vodafone, Türk espor kulüplerinden FUT Esports’un ana sponsoru oldu. Avrupa’nın en büyük oyun evi olan FUTHOUSE’da stüdyo açacak olan şirket

FUT Esports birliği ile 2023 yılında 5G oyun turnuvasına ev sahipliği yapacak. Vodafone Türkiye Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin ve FUT Esports Kurucu Ortağı Cesur Sünnetçioğlu’nun katıldığı konferansta Vodafone FreeZone ve FUT Esports birliğinin detayları paylaşıldı.

 

Vodafone Maslak Plaza ve Vodafone Metaverse Store’da zamanlı olarak gerçekleştirilen konferansın, Decentraland’da düzenlenen ilk canlı hibrit basın toplantısı olduğu kaydedildi. 2014 yılında içerik üretmeye başlayan ve 2016 yılında espora geçişle devam eden tarihimiz boyunca hep en iyi olmak ve daha önce elde edilemeyen sonuçlara ulaşmak için çabaladık. Kısa sürede 7 farklı sektörde 35 şampiyonluk kazandık ve ülkemizi dünyanın 19 ülkesinde ve 25 farklı şehrinde gururla temsil ediyoruz.

Her yıl yeni hayaller kurun, hedefler koyun ve belirlediğiniz hedeflere birer birer ulaşın. Göğsümüzde Vodafone gibi bir dünya markası varken daha büyük hayallerimiz ve daha büyük hedeflerimiz var. Dünyanın en iyi 10 espor kulübü arasına girmeyi kendimize hedef olarak belirledik. Eylül ayında Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’nın EMEA bölgelerinde VALORANT ekosistemine katılan on eSpor kulübünden biri olduk.

Vodafone’un desteğiyle hedeflerimize her geçen gün daha da yaklaşıyoruz. Sekiz yıllık tarihimizde asla unutamayacağımız zaferler yaşadık. Bu yetenekli ekibin yanı sıra bizim kadar dilimizi anlayan, sektörümüzü bilen global ve çok güçlü bir markamız var. 7’den 70’e herkes gururlu Beni mutlu edecek sonuçlar üretecek projeler üretmek için sabırsızlanıyorum.

Ülkeye ve gençliğe katkı sağlamak. Vodafone ve FUT Esports ile olan ortaklığınızda bol şanslar 2014 yılında kurulan FUT Espor, Türkiye’nin en rekabetçi oyuncularından bazılarını ve oyun dünyasının en popüler isimlerinden bazılarını bir araya getiriyor. FUT Esports, katılımcı branşlarda toplam 35 şampiyonluk kazandı. FUT Esports ekibi, çevrimiçi turnuvaların yanı sıra dünyanın 25 farklı şehrinde LAN turnuvalarında mücadele etti.

3 Beğen