The Sims 5 Sonunda Piyasaya Çıktı

The Sims 5 Sonunda Piyasaya Çıktı

The Sims 5 Sonunda Piyasaya Çıktı

The Sims serisinin merakla beklenen yeni oyunu The Sims 5, uzun bir bekleyişin ardından sonunda çıktı. Etkinlikte oyunla ilgili bazı fotoğraflar da paylaşıldı.

Hatırlarsanız geçen sene yeni oyun Sims hakkında bazı bilgiler ortaya çıkmıştı. Oyunun online unsurlara sahip olacağını ve daha gerçekçi bir “yaşam simülasyonu” haline geleceğini gösteren

bu detaylar birçok Sims meraklısını heyecanlandırdı hatta oyunun PS5 ve Xbox Series X ve S’e geleceğine dair iddialar bile var.

Bugün The Sims Summit’te The Sims 4 temel oyununun sonsuza kadar ücretsiz olacağını duyurduk.

Oyunun ek paketleri hala binlerce liraya mal oluyor ancak oyuncular temel sürüm için daha fazla ödemeyecek.

The Sims Summit’te serinin yeni oyunu The Sims 5’in de ilk detayları paylaşıldı. Oyuncular birlikte evler inşa edebilir ‘Project Rene’ olarak tanıtılan yeni bir Sims oyunu hala yapım aşamasında ve tamamlanmasının uzun zaman alacağını biliyoruz.

Ayrıca Project Rene adının yenileme kelimesiyle ilişkilendirildiği için seçildiği de kaydedildi. Oyundan bazı fotoğraflar da paylaşıldı. Yayınlanan görsellerde Sims tutkununun nihayet yıllardır beklediği bazı nesnelerin açısını ayarlama gibi özellikleri oyuna eklediğini görebiliyoruz.

Ayrıca, tasarladığınız öğeleri ve öğe setlerini artık arkadaşlarınızla ve tüm Sims topluluğuyla kolayca paylaşabilirsiniz.

 Promosyonun en dikkat çekici özelliği, aynı anda birden fazla platformda birden fazla kişi tarafından oynanabilen oyunların tanıtılması oldu.

Bu da geçen yıl ortaya çıkan çevrimiçi oyun desteğinin “The Sims 5″e geleceğini doğruluyor.

Görüntülenen görsel, oyunun hem akıllı telefon hem de PC’de iki farklı kullanıcı tarafından oynandığını ortaya koyuyor. Her iki kullanıcı da öğeleri

Yerleştirebilir ve birbirlerinin tasarımlarına müdahale edebilir. Ancak buna izin verecek uygulamanın Sims Mobile benzeri bir oyun mu yoksa sadece tasarım amaçlı başka bir uygulama mı olacağı yetkililer tarafından netlik kazanmadı.

Electronic Arts, geçen yılki NFS Heat oyununda, kullanıcılar tarafından büyük beğeni toplayan, yalnızca tasarım amaçlı bir mobil uygulama oluşturma sistemini test edebildi.

Oyunun 2023 yılında piyasaya sürüleceği tahmin ediliyor

6 Beğen