The Sims 4: Growing Together Genişleme Paketi Duyuruldu

The Sims 4: Growing Together Genişleme Paketi Duyuruldu

The Sims 4: Growing Together Genişleme Paketi Duyuruldu

Yaşam simülasyonu oyunları ortasında değerli bir yere sahip olan The Sims 4, içerik takviyesi görmeye devam ediyor. Electronic Arts ve Maxis tarafından yapılan duyuru ile The Sims 4: Growing Together, önümüzdeki ay içerisinde oyuncular ile buluşacak.

Yaşam simülasyonu serisi The Sims’in son ana oyunu, 2000 yılının Şubat ayında satışa sunulmuştu. Önümüzdeki sene yirmi üçüncü yaşına basacak olan The Sims 4 için, ortadan geçen vakit zarfında sayısız güncelleme, genişletme ve oyun paketleri yayınlanmıştı. Oyuncuların fiyatsız modele de geçilmiş olan oyuna ilgisi azalmadan devam ettiği için, haliyle Electronic Arts ve Maxis de takviyesini kesmiyor. Bu hafta prestijiyle, sıradaki genişletme paketi olan Growing Together duyuruldu. Yapılan açıklama şu formda;

The Sims 4: Growing Together Genişleme Paketi Detayları

EA ve Maxis, The Sims 4’ün en son ve 13. genişleme paketi olan Growing Together için yeni bir fragman yayınladı. Fragman, San Sequoia ismindeki yeni “The Sims dünyası”nın adeta bir tabloyu andıran Hopewell Hills Mahallesi’nde ikamet eden Michaelson Ailesi’nin hayatından bir kesit sunuyor.

Oyunun yeni “aile dinamikleri” hakkında birçok ipucu veren görüntüde, tonton bir anneannenin ve dedenin yeni torunlarıyla tanışmaları sırasında “sosyal kimya”nın Simler’i nasıl etkilediğine şahit oluyoruz; kimi Simler çabucak kaynaşırlarken, bazıları ise birbirleriyle çatışıyorlar. İddia edilebileceği üzere, tüm bu hisleri oyuncular yönlendirecekler.

Aileyi merkeze alan Growing Together’da oyuncular, dönüm noktalarında birçok kritik karar vermek zorunda kalacaklar; örneğin, denetim ettikleri Simler’in ailelerinin yanlarına taşınıp taşınmayacaklarına karar verebilecekler. Şayet buna müsaade vermezlerse aile bağlantıları olumsuz istikamette etkilenebilecek, müsaade verirlerse işler karmaşık bir hal alabilecek. Huzur içinde yaşamak mı, yoksa kaosun tam ortasına mı dalmak? Bu karar, oyunculara bağlı olacak.

Growing Together’a 16 Mart’tan itibaren; EA uygulaması, Steam, Epic Games Store (PC), PlayStation 5, Xbox Series X|S & Xbox One (konsol) ve Origin (Mac) uygulaması üzerinden erişilebilecek.

Kaynak: Turuncu Levye

3 Beğen