The Lords of the Fallen için Yeni Ekran İmgeleri Yayınlandı

The Lords of the Fallen için Yeni Ekran İmgeleri Yayınlandı

The Lords of the Fallen için Yeni Ekran İmgeleri Yayınlandı

 
Yayıncı CI Games ve geliştirici Hexworks tarafından oyunculara sunulacak olan aksiyon rol yapma oyunu The Lords of the Fallen için yeni ekran imgeleri yayınlandı. 2023 yılı içerisinde piyasaya sürülmesi planlanan imal için paylaşılan ekran imgeleri, oyunun atmosferini, düşman çeşitliliğini, ana karakteri ve daha fazlasını bizlere sunuyor.
 
Karanlık bir atmosfere sahip souls like bir yapım
 
 
 
The Lords of the Fallen, daha büyük kainatları bünyesinde barındıran aksiyon rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Birbiriyle ilişkili alemlerden oluşan bir cihanı bizlere sunan bu oyunda kuvvetli düşmanlar, devasa işverenler ve daha fazlası yer alıyor. Hem canlılar hem de ölüler aleminin bulunduğu bu oyun atmosferi, düşmanları ve dünyasıyla ilgi çekiyor.
 
Bir yandan şiddetli düşmanlara karşı duracağımız bir yandan da hayatta kalmaya çalışacağımız bu oyunda karakterimizi dilediğimiz üzere özelleştirebilecek ve çeşitli karakter sınıflarından birini seçebileceğiz. Her bir sınıfın farklı özellikleri ve maharetleri olacak. Biz oyuncular olarak bu karakterin silahlarını, hünerlerini ve istatistiklerini yükseltebileceğiz.
 
The Lords of the Fallen, 2023 yılı içerisinde PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
The Lords of the Fallen yeni ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

3 Beğen