The Expanse Oynanış Fragmanı Yayınlandı

The Expanse Oynanış Fragmanı Yayınlandı

The Expanse Oynanış Fragmanı Yayınlandı

IGN Fan Fest 2023 sırasında, The Expanse oynanış fragmanı yayınlandı. Yaz mevsiminde çıkması beklenen oyunun yeni fragmanı ile yeni şeyler de görebiliyoruz. Ayrıntılar haberimizde.

Geçmişte imzalanan işbirlikleri ile Telltale Games, The Walking Dead, Batman ve Borderlands evrenlerinde geçen oyunlar ile karşımıza çıkmıştı. Alcon Television Group şirketinin tanınan Amazon Prime bilim-kurgu dizisine ve James S.A. Corey tarafından yazılmış olan kitaplarına dayandırılarak, Deck Nine ve Alcon Interactive Group ile imzalanan iştirak ile geliştirilen The Expanse: A Telltale Series de bunların bir yenisi olacak.

The Expanse Oynanış Fragmanı

2021 yılının The Game Awards gösterisinde duyurulan oyun, GamesCom 2022 Açılış Gecesi Canlı yayınında da karşımıza çıktıktan sonra IGN Fan Fest 2023 ile geri dönüş yaptı. Telltale Games, yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. İki dakika uzunluğundaki fragmana baktığımızda, The Belt genelinde keşfedeceğimiz yerleri görebiliyoruz. Mesela terk edilmiş ve yok olmuş gemiler ve korsan ataklarının olduğu siteler üzere. Ayrıyeten alfa öncesi bir sekansa da yer verilmiş.

Şimdilik bir çıkış tarihi olmayan fakat PC ve konsollar için geliştirilmekte olan The Expanse: A Telltale Series, dizideki olayların öncesini anlatacak ve Camina Drummer (Cara Gee) rolünde olacağız. Karakterimiz, asteroit jenerasyonunun sonlarındaki gizemli bir hazinenin peşinde olan bir takımın önderi pozisyonunda bulunuyor. Senaryonun gidişatı sırasında, güçlü şahıslar ile çalışacak, kanlı bir isyan için hazırlanacak ve neslin ötesindeki yerleri keşfedeceğiz. Bu süreçte de, The Artemis takımının bahtını belirleyecek olan şiddetli kararlar almak durumunda olacağız.

Kaynak: Turuncu Levye

Beğen