The Dark Pictures: Switchback VR Oynanış Görüntüsü Yayınlandı

The Dark Pictures: Switchback VR Oynanış Görüntüsü Yayınlandı

The Dark Pictures: Switchback VR Oynanış Görüntüsü Yayınlandı

PlayStation VR2 için Mart ayında satışa sunulacak The Dark Pictures: Switchback VR oynanış görüntüsüyle karşımızda. On dakikalık oynanış boyunca, bizi nasıl bir tecrübenin beklediğini görebiliyoruz. Ayrıntılar haberimizde.

2016 yılı içerisinde PlayStation VR için çıkmış olan Until Dawn: Rush of Blood oyununu hatırlayanlarınız vardır. Farklı lunapark trenlerine bindiğimiz ve endişe temalı cümbüş parkı boyunca dolaştığımız oynanışta, Until Dawn oyunundaki tıpkı yerler ve karakterler karşımıza çıkıyordu. Bize düşen ise cansız nesneleri ve hareket eden düşmanları vurmak oluyordu. Bu yıl içerisinde de manevî devam oyunu niteliğindeki The Dark Pictures: Switchback VR, PlayStation VR2 için satışa sunulacak.

İlk etapta yeni jenerasyon sanal gerçeklik aygıtı için çıkış oyunu olarak duyurulmuş olsa da, ertelenerek 16 Mart 2023 tarihine alınmıştı. Ertelenme münasebeti olarak ise, mümkün olan en ürkütücü tecrübenin sunulmasının hedefleniyor olması gösterilmişti. Bunun için de fazladan cilalamaya gereksinim duyuluyormuş.

The Dark Pictures: Switchback VR, kıssa olarak bizi on yedinci yüzyıl New England bölgesine (ABD) götürecek. Birinci dönemdeki dört oyundan çeşitli yerlerin da karşımıza çıkacağı ilerleyişimiz boyunca, çarpık olaylar, zulme uğramış cadıların enkarnasyonları, vampirler ve sadist seri katiller ile karşılaşacağız. Oynanış ise Until Dawn: Rush of Blood ile benzerlik gösterecek.

The Dark Pictures: Switchback VR Oynanış Videosu

Yakın bir vakit evvel PlayStation Youtube kanalı üzerinden yeni bir oynanış görüntüsü yayınlandı. On dakikalık görüntüye aşağıdan göz atabilirsiniz. PlayStation VR2 aygıtı ile sunulan teknik imkanlardan epey istifade edilecek olan oyunda, göz takibi, dokunsal geri bildirim ve uyumsal tetikleyici için de tam takviye sunulacak.

Kaynak: Turuncu Levye

3 Beğen