Taşınabilir Oyun Mario Kart Tour’a Yeni Pist Ekleniyor

Taşınabilir Oyun Mario Kart Tour’a Yeni Pist Ekleniyor

Taşınabilir Oyun Mario Kart Tour’a Yeni Pist Ekleniyor

 
Popüler yarış serisinin taşınabilir sürümü olan Mario Kart Tour için önümüzdeki haftanın başlarında Piranha Plant Cove isimli yeni bir pist geliyor. Oyunun resmi Twitter sayfasından yapılan bir gönderiyle oyunculara duyurulan yeni pistin özellikleri Nintendo Mobile’ın resmi YouTube kanalında yayınlandı.
 
Yeni pist 7 Şubat tarihinde geliyor 
 
 
 
Dönem periyot yeni güncellemeler ile oyunculara farklı içerikleri sunmayı hedefleyen yarış oyunu Mario Kart Tour, taşınabilir aygıtlarda tek elle oynanabilen bir yapıya sahip. Oyun içerisinde rakipleri geride bırakmak için çeşitli atılımlar yapabiliyor, drift konusunda ustalaşabiliyor, yarış müddetince çeşitli öğeler kullanabiliyor ve daha fazlasını yapabiliyoruz. Eğlenceli bir yarış tecrübesi sunmayı hedefleyen bu imal taşınabilir iOS ve Android aygıtlardan oynanabiliyor.
 
Nintendo tarafından oyunculara sunulan tanınan yarış serisinin birinci taşınabilir girişi olan Mario Kart Tour’, Eylül 2019’da yayınlandı ve oyuna sık sık yeni güncellemeler geldi. İncelemeleri ve inceleme puanları karışık olsa da yayınlandığı birinci haftada 90 milyondan fazla indirilerek geniş bir kitleye ulaştı.
 
Mario Kart Tour şu anda hem tek hem de çok oyunculu modlara sahip olarak karşımıza çıkıyor. Taşınabilir aygıtlardan ulaşılabilen bu üretim, oynaması fiyatsız olarak piyasada bulunuyor ve oyun içi satın alımları destekliyor.
 
Yayınlanan fragman 
 
 

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

2 Beğen