Star Wars:PlayStation 5’te Yeniden Yapılan Efsanevi Masaldır

Star Wars:PlayStation 5’te Yeniden Yapılan Efsanevi Masaldır

Star Wars:PlayStation 5’te Yeniden Yapılan Efsanevi Masaldır

Star Wars Legends hikaye anlatımının zirvesi olan Star Wars: Knights of the Old Republic, orijinal üçlemenin olaylarından 4.000 yıl öncesini konu alıyor ve galaksinin kaderi için verilen destansı bir mücadelede yeni kahramanlar ve kötü adamların yeni hikayesini sunuyor. Aspyr ve Sony Interactive Entertainment’taki ekip, size bu klasik Star Wars macerasının yeniden yapımını sunmak için Lucasfilm Games ile güçlerini birleştirdi. Modern teknoloji, özellikler, görseller ve daha fazlasıyla yeni nesil için tüm zamanların en büyük RPG’lerinden birini yeniden inşa ederken, hikayenin ve değer vermeye başladığımız karakterlerin bütünlüğünü koruyoruz.

Ve lansman sırasında PlayStation 5’e özel bir konsol.

Star Wars: Knights of the Old Republic – Remake, PlayStation 5'te yeniden yapılan efsanevi masaldır

Hayranların sevgiyle bahsettiğini göreceğiniz gibi “KOTOR”a aşina değilseniz, o zaman bir ziyafet içindesiniz. Orijinal Star Wars: Knights of the Old Republic gerçekten çığır açan bir başarıydı: Eşleşecek destansı bir anlatıya sahip, inanılmaz kapsam, sürükleyicilik ve hırsla ödüllü bir RPG. Karşılaşılacak çeşitli karakterler, keşfedilecek birden fazla gezegen, savaşılacak zorlu savaşlar ve yaptığınız seçimlere yanıt veren sinematik hikaye anlatımı – KOTOR’un bugüne kadar yapılmış en ünlü video oyunlarından biri olmaya devam etmesi şaşırtıcı değil.

Star Wars: Knights of the Old Republic neden yeniden çekildi? İlk çıkışından yaklaşık 20 yıl sonra, orijinal KOTOR hala tüm zamanların en sevilen oyunlarından biri. Star Wars yeni ufuklara yolculuk ederken bile, topluluğun bu ikonik hikaye anlatımı ve aksiyon çağına geri dönmek için her zamanki kadar istekli olduğunu biliyoruz. 

Star Wars: Knights of the Old Republic – Remake ile hem seriye yeni başlayanlara hem de uzun süreli hayranlara en iyi modern sürümlerin yanında yaşayabilecekleri bir deneyim sunmayı umuyoruz. Orijinali tarafından belirlenen çığır açan yenilik standardına uyacak şekilde en son teknolojiyle sıfırdan yeniden inşa ederken, aynı zamanda saygın hikayesine sadık kalıyoruz.

 Aspyr, Star Wars: Knights of the Old Republic – Remake’i yaratmak için endüstrinin en iyi yeteneklerini bir araya getirdi. Bu karakterlere, bu hikayeye ve bu dünyaya yönelik bilgi ve tutkuları eşsizdir. Ve sadece Aspyr kim? Muhtemelen bizi Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast, Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, Star Wars: Episode I – Racer, Star Wars: Republic Commando dahil olmak üzere modern sistemlere birden fazla Star Wars oyunu getirmekten sorumlu stüdyo olarak tanıyorsunuz. ve evet, orijinal Star Wars: Knights of the Old Republic! 

Lucasfilm Games ile yıllardır klasik Star Wars oyunları üzerinde yakın bir şekilde çalışıyoruz ve bu deneyim, ekibimize bu eskimeyen oyunlara derin bir sevgi ve saygı duymanın yanı sıra onları moderne nasıl taşıyacağımız konusunda benzersiz bir bakış açısı kazandırdı. yaş. Bu rüyayı hayata geçirmek için Sony Interactive Entertainment ve Lucasfilm Games ile işbirliği yapmaktan gurur duyuyoruz. 

Sırada ne var? Star Wars: Knights of the Old Republic – Remake, orijinal oyunun neredeyse her yönünü kapsayan muazzam bir girişimdir. Henüz geliştirme aşamasındayız, ancak nihayet yeniden yapılanmayı duyurmaktan ve PlayStation topluluğunun görmekten heyecan duyduğunuz şey hakkındaki düşüncelerini duymaktan mutluyuz. İster KOTOR’da yeni olun, ister onu zaten bilen ve seven milyonlarca hayrandan biri olun, önümüzde büyük bir macera var. Size daha fazlasını göstermek için sabırsızlanıyoruz!

10 Beğen