Star Wars Jedi: Survivor Koboh Oynanış Görüntüsü

Star Wars Jedi: Survivor Koboh Oynanış Görüntüsü

Star Wars Jedi: Survivor Koboh Oynanış Görüntüsü

IGN First programı kapsamında, Respawn Entertainment stüdyosu Star Wars Jedi: Survivor Koboh oynanış görüntüsü ile karşımıza çıktı. Daha evvelce Star Wars cihanında hiç görmediğimiz bu gezegen, birinci kere bu oyunda karşımıza çıkacak. Pek çok yeni ayrıntısı da görebileceğimiz görüntüye haberimizin içeriğinden göz atabilirsiniz.

Star Wars Jedi: Survivor, Mayıs ayı içerisinde duyurulmuştu. Geçtiğimiz günlerde de 28 Nisan 2023 tarihine ertelenmiş olan oyunda, ana karakterimiz Cal Kestis ile kaçış maceramız tam devam edecek. İmparatorluk askerlerinden kaçışımız sırasında, BD-1 tekrar en büyük yardımcımız olacak iken, dostluklarını kazanabileceğimiz yeni karakterler de karşımıza çıkacak.

Star Wars Jedi: Survivor Koboh Oynanış Görüntüsü Yayınlandı

Respawn Entertainment tarafından PC (Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için geliştirilen ve Jedi: Fallen Order oyununun beş yıl sonrasında geçecek olan Jedi: Survivor için dokuz dakikalık bir oynanış görüntüsü yayınlandı. IGN tarafından yayınlanan görüntüde, oyuna özel olarak yaratılmış olan Koboh’u görüyoruz. Karakterimiz, gemisinin bu gezegene düşmesinin akabinde tamirat için seyahate çıkıyor.

Video boyunca etkileyici görüntüler eşliğinde misyonumuzu yerine getirmeye çalışır iken, yeni hareketlerin ve çatışma sırasında ışın kılıçları ortasında geçişlerin yanı sıra, yeni seyahat biçimine ve kanca kullanımı dahil yeni yetenekleri, güçleri ve teknikleri de görebiliyoruz.

Oynanış kısmında ayrıyeten savaş robotları için getirilen yeniliğin yanı sıra devasa cüsseli olanlar dahil, karşımıza çıkacak yeni düşmanları da görebiliyoruz. Görüntü kısa olsa da, ilgi alımlı olduğunu söylemek gerek. Elbette bu gezegen ile ilgili göreceğimiz daha fazla şey olacaktır, lakin bunu muhtemelen sonuncu sürümde bizim keşfetmemizi bekleyecek olabilirler.

Kaynak: Turuncu Levye

3 Beğen