Söylenti: Diablo IV Ertelenebilir!

Söylenti: Diablo IV Ertelenebilir!

Söylenti: Diablo IV Ertelenebilir!

 
Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan aksiyon rol yapma oyunu Diablo IV için çeşitli söylentiler ortaya çıktı. Söylentiler arasında 6 Haziran’da piyasaya sürülmesi planlanan Diablo IV’ün çıkış tarihinin daha sonraki bir tarihe alınabileceği yer alıyor.
 
Yeni söylentiler ortaya çıktı
 
 
 
İlk olarak BlizzCon 2019 etkinliğinde duyurulan Diablo IV, hala geliştirilme kademesinde yer alıyor. Şu anda çeşitli söylentilere maruz kalan üretimin erteleneceği bildiriliyor. Yeni söylenti, Tango Gameworks’ün yeni ritim-aksiyon oyunu Hi-Fi Rush’ı yanlışsız bir halde sızdıran Resetera kullanıcısı Horns’tan geliyor. Forumdaki yeni yorumlarına nazaran oyunun erteleneceği belirtiliyor.
 
 
 
Diablo IV, ana serinin yeni oyunu olacak. Blizzard tarafından biz oyunculara sunulacak olan yeni oyunun öncesinde Diablo Immortal oldukça bir tenkide maruz kaldı. Blizzard için büyük bir finansal muvaffakiyet niteliğinde olan lakin mikro ödeme sistemi nedeniyle ağır tenkitlere maruz kalan Immortal, hala oynanmaya devam ediliyor. Öte yandan Diablo 4’ün Diablo Immortal üzere bir sisteme sahip olmayacağını ve bu stil sıkıntıların bulunmayacağı bildiriliyor.

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

Beğen