Sertleşmeye Kesin Çözüm

Sertleşmeye Kesin Çözüm

Sertleşmeye Kesin Çözüm

Erkeklerde sıklıkla meydana gelen sertleşmeme sorunu beraberinde cinsel hayatın da olumsuz etkilenmesine neden olur. Bu da bireylerde ruhsal olarak travmalara neden olur. Bu nedenle sertleşmeye kesin çözüm olanaklarından faydalanılması tavsiye edilir. Tıbbi anlamda birçok yeni tedaviler üzerinden ereksiyon sorunu kolay bir şekilde yok edilir. Böylece bireylerde daha kaliteli cinsel yaşam sağlanabiliyor.

Sertleşme Sorunu Neden Olur?

Evinizin konforunda sertleşmeye kesin çözüm arayışında bulunabilirsiniz. Sertleşmeme sorunu birçok sebepler sonucunda meydana gelebiliyor.

Sertleşme Sorunu Tedavisinde Penise Şok Dalga Tedavisi (ESWT) Nedir?

Böylece hastalara sertleşmeye kesin çözüm sunuluyor. Yöntemin herhangi yan etkileri söz konusu değildir.

ESWT İşleminin Etki Mekanizması Nedir?

ESWT işleminin etki mekanizması ise oldukça yüksektir. İşlem şok dalgalar üzerinden uygulandığından birkaç seans sonunda etkisini penis üzerinden gösteriyor. ESWT penise şok dalga tedavisi doğrudan peniste sağlıklı kan akışı sağlar. Kalitesiz cinsel hayat,yoğun stres ve çeşitli ruhsal hastalıklar,yoğun sigara kullanımı hastaların eswt tedavisi almasına neden olabiliyor. Bu nedenle penis kırılması gibi durumlar da sertleşmeme nedenleri arasında yer alır.

ESWT Uygulaması Nasıldır?

Uygulama son derece basit ve güvenilirdir. Bu nedenle penise şok dalga tedavisinde herhangi olumsuz neticeler alınması söz konusu değildir. Sertleşme sorunu tedavisinde eswt tedavisi yani direk olarak penise düşük düzeyde şok dalgalar veriliyor.

ESWT (Penise Şok Dalga Tedavisi) İşlemi Hangi Yaş Grubu Hastalara Uygulanabilir?

Penise şok dalga tedavisi yani diğer adıyla eswt tedavileri özellikle de ereksiyon sorununa maruz kalan 18 ila 65 yaş aralığındaki hastalara güvenli bir şekilde uygulanabilir.

Penis Protezi Nedir?

Penis proteziyse direk olarak penis kırılmalarında penis üzerinden uygulana kaliteli protezlerdir. Bu özel ürünler sayesinde penis işlev kalitesi de yükseltilir. Böylece hastalarda kaliteli bir yaşam sağlanabiliyor.

Penis Protezi Nasıl Takılır?

Penis protezleri profesyonel anlamda penis üzerinden uygulanır. Bu ürünlerin uygulanışı sadece profesyonel jinekoloji uzmanı tarafından pratik bir şekilde gerçekleştiriliyor. İşlem birkaç saat içerisinde tamamlanır.

Penis Kırılması Belirtileri

Penis kırılmalarında birçok belirtiler de söz konusudur. Penisin simetrik olarak anormal bir şekilde eğri görülmesi penis kırılmalarının temel belirtisidir. Bu nedenle penis kırılması gibi farklı sorunlarda da tedavi amaçlı uygulanabiliyor.

ED1000 Tedavisi İlk Kez Ne Zaman Kullanılmaya Başlanmıştır?

Birçok ülkelerde olduğu gibi Türkiye üzerinden de ED1000 tedavisi profesyonel anlamda kullanılıyor. Bu özel tedavi biçimi bugün %100 garantili bir şekilde uygulanır. Uygulama ilk olarak 2000’li senelerin başlarına doğru daha çok İskemik Kalp Hastalığı tedavisinde kullanılmıştır.

ED1000 tedavisi bu dönem sonrasında başta ülkemizde olmak üzere birçok modern ülkeler üzerinden tercih edilmiştir. ED1000 tedavisi bugün itibariyle de başta sertleşmeme sorunu olmak üzere birçok hastalıklarda tedavi olarak uygulanıyor.

ED1000 Tedavisi Kaç Seans Yapılmalıdır?

ED1000 tedavisi ortalama olarak 5 ila 7 seans aralığında uygulanmalıdır. Bu işlem en fazla 7 seans üzerinden tamamlanmalıdır. Birçok doktor klinik merkezlerinden ED1000 tedavisi maksimum 6 seans üzerinden tamamlanır.

ED1000 Tedavisi Nereden Yapılır?

ED1000 tedavisi daha çok profesyonel jinekoloji servisi üzerinden yapılır. Yöntem sadece doktor tarafından gerçekleştirilir. Çünkü ED1000 tedavisi uzmanlık gerektirir. Hatalı tedavi yapılması hastada da çeşitli sağlık sorunlarına neden olabilir.

ED1000 Tedavisi İktidarsızlık Tedavisi Dışında Hangi Sorunlarda Kullanılır?

ED1000 tedavisi iktidarsızlık sorunu haricinde iskemik kalp hastalığında, çeşitli kalp ve damar hastalıklarında, zihin hastalıklarında, akciğer ve böbrek hastalıklarında, düşük ve kısırlık tedavisinde uygulanır.

ESWT Tedavi Yöntemleri Nelerdir?

ESWTY tedavi yöntemleri oldukça fazladır. Bu yöntemler arasında ED1000 tedavisi birinci sırada yer alır. ESWT tedavisi bugün en iyi şartlar üzerinden uygulanır. Bu nedenle tedaviler sırasında hastalarda huzursuzluk meydana gelmesi söz konusu değildir. ESWT tedavileri hakkında ayrıca doktor sitesinden de bilgiler aktarılır.

Beğen