Rust Console Edition ön siparişe açıldı! İşte çıkış tarihi

Rust Console Edition ön siparişe açıldı! İşte çıkış tarihi

Rust Console Edition ön siparişe açıldı! İşte çıkış tarihi

Rust Console Edition ön siparişe açıldı! İşte çıkış tarihi, Oyun sever takipçilerimiz için Rust Console Edition ön siparişe açıldı! İşte çıkış tarihi başlığı altında geniş bir şekilde bilgi verelim istedik.. Makalemizin içinde sizlerin yaptığı Rust Console Edition ön siparişe açıldı! İşte çıkış tarihi arayışınız ile alakalı geniş bilgiler yazımızın içindedir..

Rust Console Edition ön siparişe açıldı! İşte çıkış tarihi

Double Eleven şirketi nihayet Rust Console Edition oyunu için çıkış tarihi verdi. Şu anda ön siparişe açılan yapım Mayıs ayında PlayStation 4 ve Xbox One konsollarına gelecek.

Hayatta kalma temalı popüler oyun 2018 senesinde Microsoft Windows ve macOS cihazlarında yayınlanmıştı. İlk etapta yayıncı şirket konsol dünyasına girmeyi reddetmişti. Lakin Mart ayının başında Double Eleven, İlkbahar 2021’de oyunun PS ve Xbox’a geleceğini müjdelemişti. Şimdi oyunun yayın tarihi netleşti.

Rust Console Edition’ın çıkış tarihi açıklandı

Rust Console Edition’ın çıkış tarihi bilgisi verildi

Facepunch Studios imzalı Rust Console Edition için çıkış tarihi belirlendi. Hayatta kalma temalı popüler oyun bu baharda PlayStation ve Xbox konsollarına gelecek.

Rust Console Edition 21 Mart’ta piyasaya çıkıyor

Yayıncı ve geliştirici şirket Double Eleven beklenen oyunun konsol uyarlaması ile alakalı açıklama yaptı. Açıklamalara göre oyun PlayStation 4 ve Xbox One için 21 Mayıs tarihinde piyasaya çıkacak. Ayrıca yapım şimdiden üç farklı sürümü ile ön siparişe açılmış durumda.

Rust Console Edition standart sürümünde kısıtlı özelliklerle gelirken; Deluxe pakette özel ekipmanlar ve oyuna 3 gün erken ulaşım olanağı verecek. Buna ek olarak paketi satın alan kullanıcılar Açık Test ve Kapalı Beta‘veya ulaşabilecek. Ultimate versiyonundaysa oyuncular bunlara ek olarak özel kostüm paketleri ve 1100 Rust Altını alacak.

Oyunun fiyat aralıkları ise her iki konsolda da değişiklik gösteriyor. Steam‘de 127 TL‘ye satılan Rust Console Edition, Microsoft Store ve PlayStation Store mağazalarında şu fiyatlarla listeleniyor:

– PlayStation Store: Standart sürüm 359 TL / Deluxe paketi 429 TL / Ultimate paketi 569 TL
– Microsoft Store: Standart sürüm 141,25 TL / Deluxe paketi 226,25 TL / Ultimate paketi 407,50 TL

Rust Console Edition

Rust Console Edition’ın fiyatı belirlendi.

Geliştirici şirketin operasyon direktörü Mark South ise Rust Console Edition için konsol sahiplerini şu açıklamaları ile heyecanlandırdı:

Rust sonsuza kadar Facepunch Studios’un bebeği ve beyni olacak. Yaptıkları oyunları alıp konsol sürümüne aktardığımız için son derece minnettarız. PlayStation ve Xbox oyuncuları için tasarlanan müthiş bir oyun deneyimi bir araya getirdik. Oyuncu geri bildirimlerini duymayı dört gözle bekliyoruz.

Popüler hayatta kalma oyunu için artık aylar kaldı. Yapım beklenenden biraz geç konsola geliyor. Lakin yine de bu gecikmenin ardında incelikli bir çalışmanın yatıyor. Dolayısıyla 21 Mayıs tarihi PlayStation ve Xbox One kullanıcıları için bi hayli keyifli geçeceğe benziyor.

Double Elevenplaystation 4Rust Console Editionxbox one

#post_detail_content .tags_sdn_posts { margin-top:15px;height:36px;overflow:hidden; }
#post_detail_content .tags_sdn_posts strong a {
border: 1px solid #ddd;
background: #a5a5a5;
color: white !important;
padding:2px 10px;
font-size:12px;
font-weight:normal;
display:inline-block;
margin:2px;
}
#post_detail_content .tags_sdn_posts strong a:hover {
opacity:.7;
}

12 Beğen