Rocket League Season 3 başlıyor: İşte tarih

Rocket League Season 3 başlıyor: İşte tarih

Rocket League Season 3 başlıyor: İşte tarih

Rocket League Season 3 başlıyor: İşte tarih, Oyun sever takipçilerimiz için Rocket League Season 3 başlıyor: İşte tarih başlığı altında geniş bir şekilde bilgi verelim istedik.. Makalemizin içinde sizlerin yaptığı Rocket League Season 3 başlıyor: İşte tarih arayışınız ile alakalı geniş bilgiler yazımızın içindedir..

Rocket League Season 3 başlıyor: İşte tarih

Rocket League Season 3, 7 Nisan 2021‘de başlıyor. Yeni sezon, hem NASCAR hem de Formula 1 olmak üzere iki farklı paket içerecek. Geliştirici şirket Psyonix, sırasıyla Mayıs ayı başlarında ve Mayıs ayı ortalarında satışa sunulacak olan NASCAR ve F1 paketlerinin olduğu yeni sezona ve arabalara dair bir fragman paylaşımı yaptı.

NASCAR ve Formula 1 paketleri Mayıs ayında geliyor.

Yeni sezonu Twitter hesabından duyuran Rocket League, Motorlarınızı çalıştırın! 3. Sezon, 7 Nisan’da başlangıç ​​çizgisine geliyor. DFH Stadyumu’nun bunun yanında yeni arabalar, eşyalar, zorluklar ve daha fazlasını içeren yarış sanatını kutlamaya hazırlanın. Artı, NASCAR ve F1’de  Mayıs ayında da pistte” notunu paylaşımı yaptı.

Rocket League mobil platformlara geliyor

Rocket League mobil platformlara geliyor

Araba ile futbol oynama konsepti ile oyuncuların beğenisini kazanan Rocket League Android ve iOS platformlarına önümüzdeki aylarda geliyor.

Rocket League takımının, NASCAR ve Formula 1‘i kutlayan yeni arabaların bunun yanında Tyranno‘veya bir “hız canavarı” ekleyeceği belirtiliyor. Bu eklentinin de Sezon 3 Rocket Pass‘ın bir parçası olduğu bilgisi verildi. Ve önümüzdeki hafta tam anlamıyla ortaya çıkacağı ifade ediliyor.

[wpcc-iframe style=”margin:0px;height:381px!important” class=”embed-youtube” title=”Rocket League® – Season 3 Trailer” width=”500″ height=”281″ src=”https://www.youtube.com/embed/zjPBq1KR3aA?feature=oembed” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen]

3. Sezonda bunun bunun yanında, yeniden dizayn edilmiş bir DFH Stadyumu (Pist) de bulunacak. Bu arena, Sezon 3’ün başında Basit Eğlence ve Rekabetçi Oynatma Listelerine, Özel Maçlara ve Serbest Oynamaya eklenecek.

Rekabet ve heyecan odaklı Rocket League’in yeni sezonu ile ilgili daha kapsamlı bir şekilde almak için burayı ziyaret edebilirsiniz. Rocket League Season 3 ile ilgili siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

rocket league

#post_detail_content .tags_sdn_posts { margin-top:15px;height:36px;overflow:hidden; }
#post_detail_content .tags_sdn_posts strong a {
border: 1px solid #ddd;
background: #a5a5a5;
color: white !important;
padding:2px 10px;
font-size:12px;
font-weight:normal;
display:inline-block;
margin:2px;
}
#post_detail_content .tags_sdn_posts strong a:hover {
opacity:.7;
}

13 Beğen