Resident Evil 4 Remake için Yeni Ekran İmajları Yayınlandı

Resident Evil 4 Remake için Yeni Ekran İmajları Yayınlandı

Resident Evil 4 Remake için Yeni Ekran İmajları Yayınlandı

 
Capcom tarafından biz oyun severlere sunulacak olan Resident Evil 4’ün tekrar imal sürümü için geçtiğimiz günlerde yeni oynanış görüntüsü yayınlandı. Bu oynanış görüntüsü içerisinde oyunun atmosferi, ana karakterimiz, ortamlar ve daha fazlası gösterildi. Artık ise bu oynanış görüntüsünün haricinde yeni ekran imajları yayınlandı. 
 
2005 yılında çıkış yapan oyunun tekrar imal sürümü geliyor
 
 
 
RE oyun motoru ile geliştirilen Resident Evil 4 remake birçok oyuncu tarafından merak ediliyor ve bekleniyor. Oyun içerisinde yer alan kimi efektler (yağmur efekti gibi) kullanıcılar tarafından beğenilmemiş olsa da oyunun daha karanlık bir yapıyı bizlere sunması hedefleniyor. 
 
Resident Evil 4 Remake, 2005 yılında çıkış yapan oyunun büsbütün yine tasarlanmış hali olarak karşımıza çıkış yapacak. Oyunun öyküsü orjinal sürümü de aktarılacak ve temel yapı korunacak. 
 
Ray Tracing teknoloji takviyesini bünyesinde barındıracak olan Resident Evil 4 remake, 24 Mart 2023’te PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. Oyun şu anda ön siparişlere açık durumda. Steam üzerinden standart sürüm 563,47 TL’den, Deluxe sürüm ise 657,53 TL’den satışta.
 
Ekran görüntüleri
 
Yayınlanan ekran manzaraları çok kaliteli değil lakin tekrar de bakmanızda yarar var. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

1 Beğen