Redfall’un Dünyasını Gösteren Yeni Fragman Yayınlandı

Redfall’un Dünyasını Gösteren Yeni Fragman Yayınlandı

Redfall’un Dünyasını Gösteren Yeni Fragman Yayınlandı

Her oyunu ile bizi farklı diyarlarda maceralara çıkartan Arkane Studios, artık de ada kasabası Redfall‘a götürecek. Geçtiğimiz yıl çıkması planlanan oyun, bu yıla ertelenmişti. Developer_Direct yayını sırasında da 2 Mayıs 2023 tarihinde PC (Steam) ve Xbox Series için çıkacağını öğrenmiştik. Birebir gün Game Pass servisine de gelecek olan Redfall’un dünyasını gösteren yeni fragman yayınlandı. Ayrıntılar haberimizde.

Redfall’un Dünyasını Gösteren Yeni Fragman

IGN Fan Fest 2023 sırasında yayınlanan fragmanın başlarında, senaryo boyunca yolumuzun geçeceği yerleri görüyoruz. Devamında ise, güneşi kapatıp ada kasabasını dünyadan izole etmiş ve terör estirmekte olan vampir düşmanlarımız ekrana geliyorlar. Sizin de gördüğünüz üzere her bir yerin yüz seksen derece değişmesine yol açmışlar.

Kasaba genelinde keşfedebileceğimiz pek çok terk edilmiş yerler ve inançlı odalar var ve buraları yağmalayıp işimize yarayan materyalleri toparlayabilmemiz mümkün olacak. Bu esnada, düşmanlarımıza karşı kullanabileceğimiz ve onları taarruza açık hale getirecek araçlar da bulabileceğiz. Kimi vampirler telekineziyi tercih edebiliyor iken, kimileri da bize karşı muazzam güç ile saldırabilecekler. Ayrıyeten bir yandan bu vampir ırkının müritleriyle de uğraşmak durumunda olacağız.

Fragmanda seçeneğe bağlı keşfedebileceğimiz zindanlar olacak Psychic Nest’ler de gösterilir iken, çok daha gerçek üstü ortalar da bizi bekleyecekmiş üzere görünüyor.

En Düşük Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-8400 @ 2.80GHz yahut AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartlı: AMD RX 580 yahut NV GTX 1070  (6 GB VRAM)
  • Ağ: Genişbant internet bağlantısı
  • Depolama: 100 GB boş alan
Kaynak: Turuncu Levye

Beğen