Redfall’un Çıkış Tarihi ve Yeni Oynanış Görüntüsü Yayınlandı

Redfall’un Çıkış Tarihi ve Yeni Oynanış Görüntüsü Yayınlandı

Redfall’un Çıkış Tarihi ve Yeni Oynanış Görüntüsü Yayınlandı

 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Arkane Austin tarafından oyunculara sunulacak olan açık dünya co-op birinci şahıs nişancı oyunu Redfall’un çıkış tarihi açıklandı. Oyun, 2 Mayıs’ta Xbox Series ve Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Oyun şu anda ön siparişlere açık durumda. Standart sürümü, 699,00 TL, Bite Back Edition ise 999,00 TL’de satışta.
 
Redfall dinamik diyalog sistemine sahip olacak
 
 
 
Arkane Austin grubu tarafından geliştirilen nişancı co-op aksiyon oyunu Redfalli dinamik diyalog sistemine sahip olacak. Dinamik diyalog sistemi sayesinde oyun içerisinde yer alan karakterler, grupta yer alan karakterlere bağlı olarak birbirleriyle etkileşime girecek ve bir arada ne kadar vakit geçirirlerse ortalarında o derece derin bağlar kurulacak. 
 
Redfall, Prey ve Dishonored’ın ödüllü grubu Arkane Austin stüdyosundan biz oyun severlere sunulacak. Açık dünya ister tek oyunculu ve istersek de co-op modunda ilerleyeceğiz ve birinci şahıs kamera bakış açısıyla birlikte karşımıza çıkan düşmanları alt etmeye çalışacağız. Redfall, kendine has oynanış şekli bulunacak. Bunun yanı sıra bizlere bir kıssa anlatacak ve aksiyon – nişancı tipini harmanlayacak. 
 
Redfall oynanış derin bakış videosu 
 
 
Redfall ön sipariş fragmanı 
 
 

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

1 Beğen