Ratchet ve Clank PS5 sürümü 60FPS çalışacak

Ratchet ve Clank PS5 sürümü 60FPS çalışacak

Ratchet ve Clank PS5 sürümü 60FPS çalışacak

Ratchet & Clank PS5 sürümü 60FPS çalışacak, Oyun severler için Ratchet & Clank PS5 sürümü 60FPS çalışacak başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde Ratchet & Clank PS5 sürümü 60FPS çalışacak ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

Ratchet & Clank PS5 sürümü 60FPS çalışacak

Insomniac Games aracılığıyla geliştirilen ve bu sıralar devam oyunuyla adından söz ettiren Ratchet & Clank PS5 sürümü için yeni bir güncelleme açıklamaldu. Yazıyı okumadan önce oyunun ücretsiz olarak dağıtıldığını ve yarına kadar kütüphanenize eklemeniz gerektiğini söylemekte yarar var. Türündeki oyunlara içinde oynamaya değer, keyifli bir oyundur. Açıklamaları aşağıdaki linke tıklayarak alakalı haberimizin detay kısmından gözlemleyebilirsiniz.

  • Bkz: Ratchet & Clank PlayStation Store’da ücretsiz oldu

Ratchet & Clank PS5 sürümü 60FPS çalışacak

Insomniac Games dün akşam saatleri civarında Twitter hesabından yaptığı bir açıklama ile oyunun yeni nesilde de boy göstereceğini açıkladı. İlk kez 2016 senesinde piyasaya sürülen Ratchet & Clank PS5 sürümü için yeni detaylara açıklamasında yer verdi. Nisan ayında gelecek bir güncellemenin ardından, oyunu PlayStation 5’te 60 FPS kare hızıyla oynayabileceksiniz.

Sony’nin Play At Home kampanyası kapsamı içinde ücretsiz olarak karşımıza çıkan oyunlarından birisi olan Ratchet & Clank PS5 sürümü teknik gelişmeleri bununla birlikte getirecek. Güncellemenin ne zaman yayınlanacağı hususunda gelen sorulara Insomniac “Sandığınızdan daha yakın, Nisan’da” yanıtını verdi. Stüdyo bunun bunun yanında güncellemenin yalnızca Sony’nin yeni nesil konsolunda bulunacağını doğruladı. Oyunu mevcut PlayStation 4 üzerinde 60 FPS çalıştırmak olabilecek değil.

Ratchet & Clank PS5 sürümü 60FPS çalışacak

PlayStation 5 kontrolcüsü DualSense’in özelliklerinden Ratchet & Clank PS5 sürümü ne yazık ki faydalanamayacak. Geliştirici “bunun için Rift Apart’ı oynamanız gerekecek” dedi. Ratchet & Clank: Rift Apart, stüdyonun PS5 için açıkladığu yeni devam oyunu. Kendisiyle alakalı detaylardan ve neden bu kadar öne çıktığından aşağıdaki bağlantıda bulabileceğiniz en iyi PS5 oyunları listemizde bahsettik.

  • Bkz: En kaliteli PlayStation 5 oyunları

Serinin yeni oyunu, 11 Haziran 2021 tarihinde piyasaya sürülecek. Hali hazırda ön siparişe açılan oyun PlayStation Store’da 619,00 TL fiyatıyla satılıyor. Eğer Digital Deluxe sürümünü almak isteğe göre, o da 699,00 TL fiyatıyla mağazada yerini almış durumda. Dijital sürümün standart sürümden farklı olarak beş farklı zırh seti, fotoğraf modu çıkartma paketi, 20 nadiranyum, dijital oyun müzikleri ve sanat kitabının bunun yanında oyun içi geliştirme malzemeleri içerdiğini de ekleyelim. Fiyatları biraz can sıkıcı gözükse de PlayStation Store’daki geçtiğimiz nesil oyunların fiyat aralıklarına bakarak büyük bir sıçrama olmadığını söylemek olabilecek. Yeni nesilde bu oyun, globalde 70 dolar fiyat etiketiyle satılıyor.

8 Beğen