Ratchet ve Clank için PS5 güncellemesi geliyor

Ratchet ve Clank için PS5 güncellemesi geliyor

Ratchet ve Clank için PS5 güncellemesi geliyor

Ratchet ve Clank için PS5 güncellemesi geliyor, Oyun sever takipçilerimiz için Ratchet & Clank için PS5 güncellemesi geliyor başlığı altında geniş bir şekilde bilgi verelim istedik.. Makalemizin içinde sizlerin yaptığı Ratchet & Clank için PS5 güncellemesi geliyor arayışınız ile alakalı geniş bilgiler yazımızın içindedir..

Ratchet & Clank için PS5 güncellemesi geliyor

Insomniac Games aracılığıyla PS4 için özel olarak geliştirilen Ratchet & Clank oyununa PS5 güncellemesi geliyor. Insomniac Games oyunu 2016 senesinde piyasaya sürdü. PS4’ün çıkışından 3 yıl sonra yayına giren Ratchet & Clank serinin hayranları aracılığıyla da beğenildi. Geçen günlerde de PlayStation, Ratchet & Clank’i Play At Home etkinliği ile ücretsiz verdi.

Sony, 9 PS4 oyununu ücretsiz verecek

Sony, 9 PS4 oyununu ücretsiz verecek

Sony’nin “Evde Oyna” girişimi, ücretsiz olarak sunulan Astro Bot, Rescue Mission ve Subnautica gibi çok sayıda müthiş oyunlar ile sürdürmekte.

Ratchet & Clank 60 fps oluyor

Insomniac Games getireceği bir güncelleme ile Ratchet & Clank‘in PS5 üzerinde 60 fps çalışmasını sağlayacak. PS5’in geriye uyumlu oyunlarından birisi olan Ratchet & Clank için gelecek bu güncelleme Nisan 2021‘de yayına girecek. Ratchet & Clank ilk oyunun yeniden dizayn edilmiş bir hali. PS4’e çıkışından bu yana uzun zaman geçmiş olsa da, Nisan’da gelecek bu güncelleme ile PS5 sahipleri oyuna tekrar ekranlara gelecektır.

PS5 üzerinde çalışan bazı PS4 oyunlarının 60 fps desteği yer alıyor. Fps kilidi bulunan oyunların PS5’te daha yüksek değerlere çıkabilmesi için oyunların geliştiricileri aracılığıyla bir güncelleme yayına girmesi gerekiyor. Zamanla daha çok PS4 oyunu PS5 üzerinde 60 fps desteğine kavuşacaktır. Geliştirici Insomniac Games güncellemenin Nisan’ın kaçında geleceğini tam belirtmedi.

insomniac gamesps4ps5Ratchet & Clank

#post_detail_content .tags_sdn_posts { margin-top:15px;height:36px;overflow:hidden; } #post_detail_content .tags_sdn_posts strong a { border: 1px solid #ddd; background: #a5a5a5; color: white !important; padding:2px 10px; font-size:12px; font-weight:normal; display:inline-block; margin:2px; } #post_detail_content .tags_sdn_posts strong a:hover { opacity:.7; }

6 Beğen