PUBG Lite kapanıyor!

PUBG Lite kapanıyor!

PUBG Lite kapanıyor!

En tanınan oyunlar ortasında yer alan PUBG’nin düşük donanıma sahip aygıtlarda çalışan versiyonu PUBG Lite için resmi açıklama yapıldı. PUBG Lite yapılan açıklamaya nazaran oyunculara veda etmeye hazırlanıyor.

PUBG dünyanın en tanınan oyunları ortasında yer almaya devam ediyor. Oyunun farklı sürümleri de mevcut. Örneğin; PUBG Mobile, iOS yahut Android pek çok akıllı telefona indirilebiliyorken, PUBG Lite düşük donanım özelliklerine sahip aygıtlara indirilebiliyor. Böylelikle oyuncular, donanım meseleleri yaşamadan PUBG kozmosuna girebiliyor ve ‘çorba parasını çıkartabiliyor’. Ama yapılan resmi açıklamaya nazaran PUBG Lite için yolun sonu çok yakın.

PUBG LITE OYUNCULARA VEDA EDİYOR

PUBG Lite’ın resmi internet sitesinden paylaşılan açıklamaya nazaran, PUBG Lite hizmeti 29 Nisan’da (UTC) sonlandırılacak. Sonlandırma tarihine kadar, olağan biçimde oyunu oynamaya devam edebilecek ve evvelden sahip olduğunuz L-COIN de dahil, oyun içi kredilerinizi harcayabileceksiniz.

29 Mayıs 2021’de (UTC) ise PUBG Lite için artık oyuncu dayanağı sunulmayacak. Böylelikle PUBG Lite defteri kapanacak. Lakin bu da Volkswagen isim değişikliği kararı üzere bir 1 Nisan latifesi olabilir mi? Bekleyip göreceğiz.

13 Beğen