Protez Tırnak Neden Tercih Edilir?

Protez Tırnak Neden Tercih Edilir?

Protez Tırnak Neden Tercih Edilir?

Protez tırnak günümüzde en sık tercih edilen ve yoğunluk meydana gelen uygulamalardan birisidir. Kadın ve erkeklere uygulansa da kadınlar tarafından daha sık tercih edilmektedir. Uygulama sonrasında eller daha bakımlı ve genç bir görünüm almaktadır bu kadar tercih edilmesinin sebebi ise uygulama sonrasında tırnakların en az bir ila iki ay kadar kullanılabilmesidir. Kişilerin kullanım süresi boyunca herhangi bir bakım ürünü kullanmasına gerek duyulmamaktadır.

Protez Tırnak Nasıl Yapılır?
Protez tırnak
işleminin yapılabilmesi için kişilerin kendi tırnaklarında herhangi bir işlemin bulunmaması gerekmektedir. Bu yüzden protez için özel olarak hazırlanmış solüsyonlar kullanılarak tırnak iyi bir şekilde temizlenir. Ardından temiz tırnak üzerine protez yerleştirilir ve özel aletler ile tırnak üzerine yedirilir. Kişinin istediği tırnak şekli protez kuruduktan sonra törpü ile verilir.

Ardından işlem sırasında kullanılacak olan jel çeşidi seçilerek tırnağa uygulanır ve tırnağın daha parlak bir görünüme kavuşması sağlanır. Kişi herhangi nir model veya çizim istiyorsa bu sırada tırnak üzerine uygulama yapılmaya başlanır. Özel cihazlar ile beraber tırnağın iyi bir şekilde kuruması sağlanarak işlem sonlandırılır.

Protez Tırnak Modelleri Nelerdir?
Tırnak üzerine yapılan her bir işlem modeli belirlemektedir. Badem tırnak, gül tırnak, oval tırnak ve çok daha fazla tırnak çeşidi üzerine modelleme yapılabilmektedir. Modeller kişilerin istekleri doğrultusunda seçilip uygulanmaktadır. Sizlere özel olarak model tasarlanmasın istiyorsanız işlem yaptıracağınız kurum ile görüşmeniz gerekmektedir.

Protez Tırnak Fiyatları

Tırnak üzerine uygulanan her bir desen veya farklı bir istek fiyatı değiştirmektedir. Bu yüzden kişiler işlen yaptıracakları kuruma giderek istedikleri protez tırnak görünümü belirtip fiyat bilgisi almalıdır.

Badem Göz Estetiği Nedir?

Kişilerin daha iyi bir bakışa sahip olmalarını ve genç görünüme kavuşmalarını sağlayan uygulamaya badem göz estetiği denmektedir. Estetik işleminde göz kenarları kemiğe sabitlenmektedir. Bu yüzden bir düşüklüğün meydana gelmesi imkansızdır. Kişiler işlem sonrasında kırışıklıklarından kurtulduğu için daha iyi bir görünüme kavuşmaktadır.

Badem Göz Estetiği Kimlere Uygulanır?
Badem göz estetiği
kadın ve erkeklere uygulanabilen bir işlemdir. İşlemi yaptırmak isteyen kişilerin on sekiz yaşına gelmesi yeterlidir. İşlem için kişilerin bir sağlık problemi olmasına gerek yoktur. Kişilerin istemesi uygulama için yeterlidir.

Badem Göz Estetiği Faydaları
Badem göz estetiği kişilerin daha genç bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Bakışlar işlem öncesine göre daha dikkat çekici hale gelmektedir. Aynı zamanda kişilerin yüz yapısı gözler ile orantılı halde olacağı için kişinin öz güvenindeki artış meydana gelmektedir.

Hydrafacial Nasıl Yapılır?
Uygulanacak olan hydrafacial işlemi adımlar ile gerçekleştirilmektedir. Adımların sırası ve kullanılan ürünler cilt tipine göre değişebilmektedir. Kişilerin ilk olarak cildi jel ve su ile iyi bir şekilde temizlenmektedir. Temizliğin ardından cilde belirli düzeyde buhar verilerek gözeneklerin genişlemesi sağlanır. Bu sayede cilt altında bulunan sorunlar yüzeye daha rahat çıkabilmektedir.

Buharın verdiği yumuşaklıktan yararlanılarak vakum makinası ile siyah noktalar alınmaktadır. Aktif sivilce bulunuyorsa bölge üzerine frekans verilerek çabuk iyileşmesi sağlanır. Ardından sırasıyla kişiye peeling, maske ve serum uygulanır. Üç ürün de cilt sorununa ve cilt tipine özel olarak seçilmektedir.

Hydrafacial Yöntemleri Nelerdir?

Hydrafacial uygulaması için tek bir yöntem kullanılmaktadır. İşlem sırası ve kullanılan tüm ürünler kişinin cilt tipine göre değiştiği için farklılık gösterebilmektedir.

Hydrafacial Fiyatları

Kişilere uygulanacak olan hydrafacial uygulamasının fiyatı her merkezde değişiklik göstermektedir. Hastaneler tarafından uygulanan bir uygulama olmadığı için kişilerin net fiyat bilgisi öğrenmek için merkez ile iletişime geçmesi gereklidir.

4 Beğen