Profesyonel Liposuction Hizmeti

Profesyonel Liposuction Hizmeti

Garantili bir şekilde zayıflamak istediğinizde liposuction yaptırmanız tavsiye edilir. Özel bir tedavi uygulaması olan bu yöntemle birlikte fazla kilolarınızdan ağrı çekmeden kurtulursunuz. Ayrıca karın germe ameliyat uygulama öncesi ya da sonrasında yaptırabilirsiniz. Böylece daha fit bir bedene sahip olursunuz. Ayrıca gebelik dönemlerine bağlı deri sarkması ve yaşadığınızda annelik estetiği yaptırmanız tavsiye edilir. Tüm estetik işlemlerinde ise minimum düzeyde ödeme yapabilirsiniz.

Liposuction Nedir?

Türkiye genelinden uygulanan liposuction fazla yağların alınmasıdır. Yöntem seanslar halinde uygulanır ve herhangi yan etkisi bulunmaz.

Liposuction Hangi Durumlarda Yapılır?

Uygulama daha çok deri sarkması ve yağ dokusu meydana gelmesi durumunda uygulanır. Bu nedenle liposuction çeşitli nedenlere bağlı uygulanır. Böylece annelik estetiği haricinde uygulanabilir.

Liposuction Yöntemleri Nelerdir?

Evinizin konforunda ise ıslak liposuction, ultrasonik liposuction ve lazer liposuctiondan en uygun  olan yöntemi seçebilirsiniz.

Liposuction Sonrası Nelere Dikkat Edilmeli?

Uygulama sonrasında ise mutlaka kaliteli yaşama sahip olunmalıdır. Yok edilen fazla yağların yeniden alınmamasına dikkat edilmelidir. Bu yönde daima hareketli bir yaşama sahip olunmalı ve günlük düzenli olarak taze meyve ve sebzeler tüketilmelidir. Ayrıca karın germe ameliyatı karın bölgesindeki derinin sarkması durumunda uygulanır.

Karın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Karın gerdirme ameliyatları ise sadece karın bölgesi derisinin üst ve alta doğru gerdirilerek uygulanmasıdır. Bu yönde ise hızlı bir şekilde karın bölgesindeki yağlar eritilebilir.

Karın Germe Ameliyatı Kimlere Uygulanır?

Ameliyat sadece karın bölgesinde ciddi anlamda yağlanma, selülit ve sarkma meydana gelen hastalara uygulanabilir. Ayrıca karın gerdirme ameliyatları sonrasında hastalar hastanede kalmasına gerek bulunmaz. İşlem biter bitmez hastan taburcu edilir. Ayrıca karın germe ameliyatı yan etkisiz olarak uygulanır. Karın bölgenizdeki yağlar ise bu ameliyat üzerinden alınır.

Karın Germe Ameliyatı Sonrası Neler Yapılmalı?

Karın gerdirme ameliyatlarından sonrasında da yeniden kilo alınmamasına dikkat edilmelidir. Bu kapsamda mutlaka hareketli kalınmalıdır. Günlük minimum 1 saatlik sağlık yürüyüşü yapılmalıdır.

Karın Germe Ameliyatı İyileşme Süreci

Karın gerdirme ameliyatlarında iyileşme süreci ise oldukça kısadır. Bu süreç ortalama olarak 5 gündür. Uygulamayı en iyi klinik merkezinden yaptırdığınızda ise süreç 3 güne kadar inebiliyor.

Annelik Estetiği Nedir?

Annelik estetikleri ise isminden de anlaşılacağı üzere çeşitli testlerin yer aldığı geniş kapsamlı bir sağlık taraması ve estetik uygulamadır. Annelik estetikleriyle daha sağlıklı bir bedene sahip olursunuz. Bu uygulama üzerinden vücudunuz komple olarak da fazla yağlardan arındırılır. Ayrıca çeşitli testlerinizi de annelik estetikleri üzerinden yaptırabilirsiniz. Annelik estetikleri daha çok gebelik dönemleri sonrasında oluşan birçok cilt problemlerinin tedavi edilmesini kapsar.

Annelik Estetiği Kimlere Uygundur?

Annelik estetikleri daha çok gebelik dönemleri sonrasında cilt sarkması ve fazla yağlanma meydana gelen anneler için uygundur. Uygulama profesyonel estetik ve güzellik merkezleri tarafından sunulur. Bu nedenle diğer yöntemlerde gibi annelik estetikleri de güvenilir uygulamalardır.

Annelik Estetiği Sonrasında İyileşme Nasıl Olur?

Annelik estetikleri sonrasında iyileşme hızlı bir şekilde olur. Fakat bu durum hastanın yaşam tarzına ve işlemlerin yapıldığı klinik merkezinin kalitesine göre değişebiliyor. Annelik estetikleri sonrasında iyileşme süreci hızlı olduğundan hastalar işlemden 3 gün sonrasında dahi sosyal ve iş hayatına devam edebiliyor. Gebelik sonrası annelik estetiği yoğun olarak uygulanır. Annelik estetikleri ise daha geniş içeriklere sahiptir.

Annelik Estetiği Hangi Operasyonları İçerir?

Annelik estetikleri birçok operasyonları içerir. Bunlar arasında liposuctionlar, check uplar, ultrasonlar, kan testleri, akciğer grafisi gibi testler yer alır. Annelik estetikleri geniş içerikli olduğundan profesyonel görüntüleme merkezleri tarafından uygulanır. Bu nedenle genel sağlığınızı öğrenmek açısından da annelik estetikleri yaptırabilirsiniz. Annelik estetiklerinden yasal olarak 18 yaşını dolduran anneler faydalanabilir. Ayrıca annelik estetikleri tercihe göre her 6 ayda bir ya da 1 yılda bir de uygulanabilir.

7 Beğen