Penise Şok Dalga Tedavisinin Faydası Nedir?

Penise Şok Dalga Tedavisinin Faydası Nedir?

Penise Şok Dalga Tedavisinin Faydası Nedir?

Özel doktor klinik merkezinden uygulanan penise şok dalga tedavisi birçok faydaları var. Uygulama  üzerinden ereksiyon sorunu birkaç seans sonrasında ortadan kaldırılıyor. Böylece erkeklerde sertleşmeme sorunu yok ediliyor. Bunun haricinde sertleşmeye kesin çözüm arasında penise şok dalgaların verilmesi yer alıyor. Böylece penis protezi uygulamasına gerek kalmıyor.

Penise Şok Dalga Tedavisi Nedir?

ESWT tedavisi olarak da bilinen penise şok dalga tedavisi ereksiyon olamama sorununda hastanın penisinden sunulan şok dalga tedavisidir. Bu uygulama üzerinden penise minimum düzeyde şok dalgalar verilerek düzenli kan akışı sağlanır. Ayrıca penis protezi tedavi sonrasında uygulanabilir.

Penise Şok Dalga Tedavisi Kimler İçin Uygundur?

Merak edilen penise şok dalga tedavisi sertleşememe sorunu yaşayan erkek hastalar için uygundur. Bu nedenle penise şok dalga tedavisi bugün yoğun bir şekilde uygulanır.

ESWT Şok Dalga Tedavisi Nasıl Uygulanır?

ESWT yani diğer adıyla şok dalga tedavisi seanslar halinde uygulanır. Yöntem profesyonel doktor tarafından pratik bir şekilde uygulanır. Bu kapsamda penise şok dalga cihazı takılarak cinsel organa kademeli olarak şok dalgalar aktarılır.

Penise Şok Dalga Tedavisi Sonrası

Penise şok dalga tedavisinden sonrasında da penis organının daha sağlıklı bir şekilde işlev görmesi sağlanır. Bu kapsamda tedavi bitiminde hastalarda daha sağlıklı cinsel hayat sağlanabiliyor.

ESWT Tedavisi Neden Tercih Edilir?

ESWT tedavileri daha çok peniste ereksiyon olamama durumunda tercih edilir. Bu durumda mutlaka eswt tedavisi erkenden uygulanması gerekir.

Sertleşme Sorunu Neden Olur?

Peniste sertleşme sorunu özellikle de korunmasız ve yoğun olarak gerçekleştirilen cinsel birliktelik sonrasında meydana gelir. Bunun haricinde yaşın ilerlemesi ve kalitesiz beslenme durumunda da bu sorun meydana gelir. Ayrıca sertleşmeye kesin çözüm olarak da bilinir. Bu kapsamda sertleşmeye kesin çözüm avantajlarından faydalanılır.

Sertleşme Sorununun Nedenleri Nelerdir?

Sertleşme sorununun birçok nedenleri söz konusudur. Genetik yatkınlık,yoğun kaygı ve stres,yoğun stresli iş alanlarında mesai yapılması,kalitesiz beslenme yaşam tarzı,yaş etkeni,sağlıksız cinsel hayat gibi birçok olgular bu soruna neden oluyor.

Sertleşme Sorununun Fiziksel Nedenleri

Sertleşme sorununun birçok fiziksel nedenleri de söz konusudur. Hastanın uzun süreli olarak ayakta kalması,fiziksel hastalıklara veya bulaşıcı hastalıklara maruz kalması sorunun hasıl olmasında etkilidir.

Sertleşme Sorununun Psikolojik Nedenler

Sertleşme sorununun birçok psikolojik nedenleri de söz konusudur. Yoğun stres ve kaygı,yoğun takıntılar,geçmiş dönemlerde maruz kalınan travmalar,şiddet gibi birçok ruhsal nedenler de erkeklerde ereksiyon olamamaya neden oluyor.

Sertleşme Sorunu Nasıl Teşhis Edilir?

Sertleşmeme problemi bugün daha kolay bir şekilde teşhis edilir. Hasta öyküsü alındıktan sonra penis üzerinden şok tedavisi uygulanır. Tedaviye olumlu yanıt verilmemesi durumunda hastada sertleşme sorunu olduğu tanısı konulur.

Sertleşmeye Kesin Çözüm Nasıl Tedavi Edilir?

Sertleşmeye kesin çözüm olanakları söz konusudur. Bu durum karşısında eswt tedavisi uygulanır. Yöntem en zorlu vakalarda dahi yüksek başarılar sunar.

Penis Protezi Nedir?

Penis protezleri ise direk olarak penis üzerinden uygulanan kaliteli ürünlerdir. Penis protezleri üzerinden erkeklerde ereksiyon olamama durumu ortadan kaldırılır. Böylece penis protezi ihtiyacı duyulmadan sertleşmeme sorunu kalıcı olarak yok edilir.

Penis Protezi Kimler İçin Uygundur?

Penis protezleri daha çok penisinde eğrilik görülen ve sertleşme sorunu yaşayan hastalar için uygundur.

Penis Protezi Çeşitleri Nelerdir?

Penis protezleri türleri toplamda 2 farklı modelden incelenir. Bunlar; tek parçalı ve üç parçalı şişirilebilir protezlerdir.

Penis Protezi Operasyon Süreci

Penis protezlerinde operasyon süreci ise ortalama olarak 1 ila 3 saat arasında olabiliyor. Bu süreç tedavinin uygulandığı klinik merkezinin uzmanlığına göre farklı olabiliyor.

Ameliyat Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Ameliyat sonrasında da hastanın hareketli yaşam tarzına sahip olması,korunmalı bir şekilde cinsel hayata devam etmesi,dengeli ve sağlıklı bir şekilde beslenmesi gerekir.

Penis Protezinin Avantajı

Kaliteli bir şekilde uygulanan penis protezleri direk olarak hastanın daha kaliteli cinsel hayata sahip olmasını sağlar. Ürün penise herhangi zararı söz konusu değildir.

3 Beğen