OUTRIDERS, Ücretsiz Demo Sürümüyle Yayında

OUTRIDERS, Ücretsiz Demo Sürümüyle Yayında

OUTRIDERS, Ücretsiz Demo Sürümüyle Yayında

Square Enix’in OUTRIDERS isimli nişancı oyunu, tüm platformlar için oyuncuların beğenisine sunuldu. Bilim kurgu ile RPG tipini birleştiren ve tek hedefin öldürmek olduğu oyun, grafik efektleriyle dikkat çekecek çeşitten bir üretim. Ayrıyeten dileyen tüm oyunseverler, fiyatsız olarak sunulan demo sürümü deneyebiliyorlar.

Görüntü oyun kesiminin kıymetli isimlerinden Square Enix, bilim kurgu ögeleriyle doldurduğu RPG nişancı oyunu OUTRIDERS’ı piyasaya sürdü. Etkileyici efektlere sahip oyun, bilhassa de arkadaşlarıyla oyun oynamayı seven oyuncuların ilgisini çekmeyi başaracak tipten bir imal olarak karşımıza çıkıyor.

OUTRIDERS, kurgusal bir dünyada geçiyor. Tek hedefin “öldürmek” olduğu oyunda yapmanız gereken şey, en âlâ silahları bulup kendi stratejinizi belirledikten sonra tüm düşman ögelerini yok etmek. OUTRIDERS, tek başınıza ya da en fazla 3 kişilik kümenizi kurarak oynayabileceğiniz tansiyon dolu bir tecrübe sunuyor.

OUTRIDERS’ın demo sürümü ücretsiz olarak oynanabiliyor

Oyunla ilgili açıklamalarda bulunan geliştirici People Can Fly’ın yöneticilerinden Bartek Kmita, OUTRIDERS’a 5 yıllarını verdiklerini fakat bu müddete ve emeğe değdiğini tabir ediyor. Hem kendilerinin hem de oyuncuların bu oyunu her vakit oynamak isteyeceklerini söyleyen Kmita, oyuncuların yansısını görmek için heyecanlandıklarını belirtiyor.

PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X/S ve Xbox One üzere oyun konsollarının yanı sıra PC’de de oynanabilen OUTRIDERS’a, Steam, Epic Games, GeForce NOW ya da Google Stadia üzerinden erişilebiliyor. Oyunu 1080p 60 fps’de oynayabilmek içinse 16 GB RAM, Intel Core i7-7700K işlemci, NVIDIA GeForce GTX 1070 ekran kartı ve 70 GB boş depolama alanı üzere donanımsal özelliklere gereksinim duyuluyor.

Square Enix, OUTRIDERS’ı daha fazla oyuncuya ulaştırabilmek için fiyatsız bir demo sürüm yayınladı. Tüm platformlar için yayınlanan demo sürümü oynadıktan sonra oyunu satın almak isterseniz, PC için 289 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Bu ödemenin içerisine, 35 TL karşılığında satın alabileceğiniz “Hell’s Rangers” isimli içerik paketinin de dahil olduğunu belirtmek gerekiyor.

6 Beğen