Mooxer Games Global Oyun Şirketi Artık Türkiye’de!

Mooxer Games Global Oyun Şirketi Artık Türkiye’de!

Mooxer Games Global Oyun Şirketi Artık Türkiye’de!

Türkiye’de yeni bir dönem başlatan Mooxer Games ekibi, CEO Kemal Ufuk Karabey ile birlikte pazara giriş yapıyor! Avusturya’da Şahin Yoğurtçu ve Muhammed Fatih Geyik ile çalışmalara devam eden şirketi 2 milyon dolar yatırımla projelerini Türkiye üzerinden güçlendiriyor!

Animasyon Kategorisinde Mooxer Games Ar Ge Çalışmaları Başladı!

Oyun projeleri ve teknolojisi üzerinden ilerleyen şirket, dünya üzerinde yeni bir başlangıç yaparak yatırımlarını değerlendirmek için hızını kesmeden çalışıyor. Şirketin hedefi yeni oyun teknolojileriyle pazara giriş yapmak ve isimlerini tüm sektöre duyurmak. Yaklaşık 2 yıl önce Viyana’da ilk adımı attıktan sonra Avrupa’da isimlerini duyurmaya başladılar. Türkiye’ye de kazandırdıkları yeni bir proje ile büyümeyi hedefliyorlar.

Türkiye’de en büyük animasyon stüdyosu için çalışan Mooxer Games şirketi, verimli ve yaratıcı projeler için büyük isimlerle çalışıyor. Oyun teknolojileri ve bilgisayar alanında önemli isimlerden biri olan Kemal Ufuk Karabey ile projeler yürütülüyor. Deneyimli ve profesyonel bir çalışma için global alanda önemli isimlerden biri olmak için çalışmalarını ileriye taşıma konusunda kararlılar.

Mooxer Coin Borsa’ya Giriş Yapıyor!

12 borsada  ismini göreceğiniz Mooxer coin, sadece oyun alanında değil dijital varlıklar borsasında da yeni bir dönem başlatmayı hedefliyor. Gelişmeleri takip ederek, oyun projeleri ve kripto para piyasası için en iyileri sergilemek için durmadan çalışılıyor.

Türkiyeli oyun severler ve yatırımcılar için yeni bir kapı açan şirket, mobil oyun ve PC oyun camiasında ilk sıralarda yer almak için verimli projeler oluşturuyor. Özellikle akıllı cihazlarla yeni bir teknoloji peşinde olan ekip, sonsuz ve yaratıcı bir teknolojinin oyun piyasasına kazandırılması gerektiğini düşünüyor. Firma Türkiye’de ve global piyasada isimlerini duyurarak dikkatleri çekiyor.

 

4 Beğen