MLB The Show 23 Collector’s Edition Duyuruldu

MLB The Show 23 Collector’s Edition Duyuruldu

MLB The Show 23 Collector’s Edition Duyuruldu

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici San Diego Studio, kapak atleti olarak New York Yankees efsanesi Derek Jeter’in yer aldığı MLB The Show 23 Collector’s Edition’ı duyurdu.
 
Ek olarak şirketler, MLB The Show 23 Teknik Testinin 15-21 Şubat tarihleri ??arasında PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Switch için gerçekleştirileceğini duyurdu. Herkesin indirip oynaması için fiyatsız olarak indirilebilecek.
 

MLB The Show 23 Collector’s Edition duyurulduktan sonra şu kelamlar eklendi:

 
”Derek Jeter’in destansı bir kapağa gereksinimi vardı ve biz de onu yeni bir ışık altında göstermek istedik. Bunu göz önünde bulundurarak görsel sanatçı Sanford Greene’i Derek’i yesyeni bir bakış açısıyla sunması için görevlendirdik. Derek’in bir Yankee olarak mesleği hayattan daha büyük ve kimliği tam manasıyla onu Yankee Stadyumu’ndan atlıyor. Kapaktaki tüm Paskalya yumurtalarını görebiliyor musun? Kapak resmi bizi çok heyecanlandırdı ve sonunda bu işbirliğinin sonuçlarını gösterebildiğimiz için çok memnunuz.”
 
MLB The Show 23, 28 Mart’ta PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Switch için çıkacak. Ayrıyeten Xbox Game Pass aracılığıyla da edinilebilecek. 
 
Duyuru Videosu
 
 

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

2 Beğen