Midnight Ghost Hunt (PC)

Midnight Ghost Hunt (PC)

Midnight Ghost Hunt (PC)

Ghost Hunters olarak da anılan Midnight Ghost Hunt (PC) çok oyunculu bir oyundur. Oyun içinde hayaletler, göze çarpmayan eşyaların içinde saklanır ve avcıların üzerine giderler. Avcıların amacı ise Midnight’ı vurmadan önce, tüm hayaletleri bulmak ve yok etmektir.

Midnight Ghost Hunt Oyun Gereksinimleri

Vaulted Sky Games tarafından geliştirilen ve Coffee Stain Publishin tarafından yayınlanan oyun bağımsız video oyunlarındandır ve aksiyon-korku türünde çok oyunculu oyunlardandır.

  • İşletim sistemi Windows 7 ve üzeri
  • İ5 2500 işlemci
  • 4 GB RAM bellek
  • Nvidia GeForce GTX 960 ya da eşdeğeri ekran kartı
  • DirectX 11 sürümü, genişbant internet bağlantısı
  • 10 GB kullanılabilir alan

Oyunda Türkçe dil desteği bulunmuyor. Oyun İngilizce dil desteğiyle sunuluyor.

Midnight Ghost Hunt (PC)

Midnight Ghost Hunt Nasıl Oynanır?

Gece yarısı hayalet avı oyunu, hayalet gibi saklambaç oynamak üzerine kuruludur. Oyunda ya hayalet olunur ya da hayalet avcısı rolü üstlenilir. Çok oyunculu olan oyunda hayaletler, hiç beklenmeyen eşyalar içinden kendilerini, avcıların üzerine fırlatır.

Midnight Ghost Hunt Oyununun Nasıl Oynanır?

Oyun başladığında, avcıların hayaletleri yakalamaları için 4 dakikası bulunuyor. Eğer süre sonunda tek bir hayalet bile yakalanmamışsa, yakalanan tüm hayaletler yeniden gün yüzüne çıkar. Hayaletler kırmızıya dönerek daha güçlü olur ve avcıları avlamaya başlar.

Oyun Midnight’a girdiğinde hayaletler kazanmaya başlar ve ancak avcıların bir arada kalması durumunda şansları artar. Oyun şu an için PC/Steam üzerinde oynanıyor. Midnight Ghost Hunt (PC) oyununda hem avcılar hem de hayaletler, rakip takım üzerinde üstünlük sağlamak adına fırsatlar yakalar. Çok oyunculu, oynama sitili mükemmel bir oyundur.

10 Beğen