Microsoft, Minecraft Legends’ın Çıkış Tarihini Açıkladı!

Microsoft, Minecraft Legends’ın Çıkış Tarihini Açıkladı!

Microsoft, Minecraft Legends’ın Çıkış Tarihini Açıkladı!

 
Yayıncı Xbox Game Studios ve geliştiriciler Mojang Studios ve Blackbird Interactive, aksiyon strateji oyunu Minecraft Legends’ın 18 Nisan’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam ve Microsoft Store üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Oyun ayrıyeten Xbox Game Pass hizmetinde de yer alacak.
 
Minecraft’ın yeni oyunu strateji ve taktik ögelerini bünyesinde barındırıyor 
 
 
 
Bu yeni aksiyon strateji oyunu Minecraft Legends ile yeni bir kıssa bizleri bekliyor olacak. Bir yandan farklı öbür yandan da aşina olduğumuz bu dünyada çeşitli cihanları ziyaret edecek, buraları keşfedecek ve çeşitli zorlukların üstesinden gelmeye çalışacağız. Dinamik ve canlı bir dünyanın bizlere sunulacağı bu oyunda PvP ögeleri da yer alıyor.
 
Oyunda bulunduğumuz bu dünya istila altında olup kendimizi bu istilaya hazırlamamız gerekiyor. Bu macerada hem kendimizi hem de yaşadığımız yeri savunmak için ister tek oyunculu istersek de arkadaşlarımız ile birlikte kadro olarak ilerleyebiliyoruz. Çeşitli zorlukların üstesinden gelmeye çalıştığımız bu taktik oyununda dilersek de arkadaşlar ile bir arada rakip olabiliyoruz.
 
Türkçe lisan dayanağına sahip bir biçimde çıkış yapacak oyun üstten görünümlü bir kamera bakış açısına sahip. 
 
Oynanış fragmanı
 
 

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

2 Beğen