Mavi Nintendo Switch Lite konsolu, 7 Mayıs 2021’de Avrupa’ya geliyor

Mavi Nintendo Switch Lite konsolu, 7 Mayıs 2021’de Avrupa’ya geliyor

Mavi Nintendo Switch Lite konsolu, 7 Mayıs 2021’de Avrupa’ya geliyor

Nintendo Switch Lite konsolu paletine yeni bir mavi renk çeşidi ekleniyor. 7 Mayıs 2021’de tüm Avrupa’da piyasaya sürülecek.

Tüm Nintendo Switch Lite modelleri bilhassa elde oyun için tasarlanmıştır ve oyuncuların gittikleri her yere yanlarında çok çeşitli oyunlar getirmelerini kolaylaştırır.

Bu oyunlardan biri, oyuncuların Pokémonların oyun içi fotoğraflarını çekmek için bilinmeyen adalardaki yemyeşil görüntüleri keşfetmelerini sağlayan New Pokémon Snap. Illumina Phenomenon gerisindeki gizemi ortaya çıkarmak için ormanlar ve geniş çöller dahil olmak üzere çeşitli görünümlerde maceraya atılırken kendi doğal ortamlarında Pokémon’u arayabilirler. New Pokémon Snap, 30 Nisan’da Nintendo Switch sistemi için çıkacak.

Nintendo’nun yazılım kütüphanesine yeni eklenen bir öteki oyun da, 21 Mayıs’ta çıkış yapacak Miitopia. Miitopia’da oyuncular, aileleri ve arkadaşlarıyla birlikte eğlenceli bir macerada rol alabilirler. Dark Lord’u alt etmek için seçtiğiniz herkesi güldürü dolu bir vazifeye atamanız çok kolay. Bu oyunlar, Nintendo Switch’te oyuncuları bekleyen maceraların yalnızca birkaçı.

Özel bir avuç içi oyun aygıtı olan Nintendo Switch Lite, entegre denetimlere sahiptir ve Nintendo Switch’ten daha küçük ve daha hafiftir, fakat tekrar de avuç içi modunu destekleyen geniş Nintendo Switch kitaplığındaki tüm oyunları oynayabilir.

11 Beğen