Liposuction Nedir? Neden Uygulanır?

Liposuction Nedir? Neden Uygulanır?

Liposuction Nedir? Neden Uygulanır?

Liposuctionlar da en kaliteli ve güvenilir zayıflama ve güzellik tedavisidir. Bu yöntem üzerinden de fazla kilolar yok edilir. Böylece fit ve güzel bir beden yapısı elde edilir.

Liposuction Nasıl Yapılır?

Liposuctionlar seanslar halinde uygulanabiliyor. Genellikle birkaç seans sonrasında etkisini göstererek bireylerin özlem duyduğu ince ideal beden tipi elde etmesini sağlar.

Liposuction Öncesi

Liposuction öncesinde de dikkat edilmesi gerekenler söz konusudur. Uygulamaya geçilmeden önce kullanılan tıbbi ilaçlara ara verilebilir. Kaliteli uyku alımı seans sürecinin de kaliteli geçmesinde etkilidir. İlgili alanın temizlenmesine özen gösterilmelidir.

Liposuction Kimler İçin Uygundur?

Liposuctionlar kronik hastalıklar haricinde herkes için uygundur. Daha ince ve sağlıklı beden tipi elde etmek isteyenler için uygundur. Selülit ve deri sarkmasından kurtulmak isteyenlere liposuctionlar uygulanabilir.

Liposuction Yöntemleri Nelerdir?

Islak teknik,ultrasonik teknik ve lazer teknik olmak üzere toplamda 3 farklı liposuction yöntemleri mevcuttur. Güzellik uzmanınız tarafından en uygun teknik sunulacaktır.

Liposuction Fiyatları

Evinizin rahatlığında güncel liposuctionların fiyatlarına bakabilirsiniz. Profesyonel güzellik merkezinden en uygun liposuctionlar için 7/24 randevu alabilirsiniz.

Karın Gerdirme Ameliyatları Yaptıranlar

Türkiye üzerinden karın germe ameliyatı yoğun olarak yaptırılıyor. Bu nedenle gerekli yurtiçi gerekse de yurtdışı üzerinden birçok bireyler tarafından abdominoplasti ameliyatı güvenle tercih ediliyor. Ameliyat üzerinden daha ince bir bedene sahip olunuyor.

Böylece karın germe ameliyatı sonrasında hastalarda kaliteli bir yaşam sağlanıyor. Ayrıca liposuction yöntemleri de klinikler tarafından sağlıklı bir şekilde sunuluyor.

Karın Germe (Abdominoplasti) Nedir?

Abdominoplasti yani karın germe ameliyatı sadece karın bölgesinden yapılır. Bu ameliyatın temel amacı karın bölgesinin inceltilmesidir. Bu nedenle karın germe ameliyatı fiyatları uygun tutulmuştur. Aynı zamanda bireyler ameliyattan birkaç hafta sonrasında liposuction yaptırabiliyor.

Abdominoplasti Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Abdominoplasti ameliyatı kademeli olarak yapılır. İlk olarak karın bölgesi incelenir. Sonrasında karın bölgesinden kesiler açılarak içeri girilir. Sonrasında bu alanda yer alan yağlar alınarak işlem başarılı bir şekilde tamamlanır. Böylece karın germe ameliyatı garantili olarak tamamlanır. Ayrıca karın germe ameliyatı fiyatları incelenebilir.

Karın Germe Ameliyatına Neden İhtiyaç Duyulur?

Cerrahi müdahaleye fazla kilolardan, selülit ve deri sarkmalarından kurtulmak için gerek duyulur. Bu nedenle liposuction gibi zayıflamak isteyenler abdominoplastiye ihtiyaç duyar.

Karın Germe Estetiği Kimler İçin Uygundur?

Karın gerdirme estetiği yüksek tansiyon ve diyabet hastaları için uygun değildir. Bunun haricinde zayıflamak isteyenlere, selülilt ve deri sarkmalarından kurtulmak isteyenlere karın gerdirme ameliyatları uygundur.

Karın Germe Ameliyatında İyileşme Süreci

Ameliyatın temel avantajları arasında ise iyileşme sürecinin 2 ila 7 gün aralığında yer almasıdır. Bu nedenle hastalar en fazla 7 gün sonra iş hayatına dönebiliyor.

Ameliyat Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ameliyat sonrasında mutlaka hareketli yaşam tarzına sahip olunmalıdır, yağlı beslenme programından uzak durulmalıdır. Günlük düzenli olarak egzersizler yapılmalıdır.

Abdominoplasti Ameliyatı Ağrılı Mıdır?

Karın bölgesi gerdirme ameliyatlarının en büyük avantajları arasında herhangi ağrısı olmamasıdır. Bu nedenle en güvenli estetik ameliyat listesinde yer alır. Sadece ameliyattan 1-2 gün sonrasında karın bölgesinde rahatsızlık vermeyecek düzeyde dikiş izleri kalabiliyor. İzle ise kendiliğinden 10 gün içerisinde kaybolur.

Karın Germe Ameliyatında Kullanılan Yöntemler

Karın germe ameliyatlarında cerrahi müdahale haricinde iple germe ve spor egzersizleri gibi farklı tedavi uygulamaları da söz konusudur. Bu yöntemlerden özellikle de cerrahi müdahale en etkin tedavidir. Bu nedenle karın gerdirme işleminde uzmanlar tarafından da cerrahi müdahale tavsiye ediliyor.

Karın Germe Ameliyatı Fiyatları

Karın bölgesi ameliyatı fiyatları klinikler arasında değişkenlik gösterir. Kaliteli hekim kliniklerinde karın gerdirme ameliyatları fiyatları daha düşüktür. Bu nedenle 81 ilimiz üzerinden en iyi doktor kliniklerinden abdominoplasti ameliyatı yaptırılır. Ayrıca hastalar doktor sitesinden de güncel abdominoplasti ameliyatı fiyatlarına bakabilir.

4 Beğen