league of legend Efsaneleri Doublelift Kimdir ?

league of legend Efsaneleri Doublelift Kimdir ?

league of legend Efsaneleri Doublelift Kimdir ?

“Doublelift” olarak da bilinen Illian Peter Penn, 19 Temmuz 1993’te Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri’nde doğdu. Kendisinden yedi yaş büyük bir erkek kardeşi vardır. League of Legends platformunda en uzun süre hizmet veren Kuzey Amerikalı oyunculardan biridir ve yıllar boyunca en iyi mekanik nişancı seçilmiştir.

Peng’in kariyerinde destekleyici bir rol için (o sırada Blitzcrank’te olağanüstü bir performans sergiliyordu), Counter Logic ekibinin kurucusu George “HotshotGG” Georgallidis tarafından işe alındı. Peng’in ilk resmi ve en büyük turnuvası Dreamhack, Riot Games’in ev sahipliğinde

2011 yazında gerçekleşti. Turnuvanın İsveç’te düzenlenmesi gerekiyordu ve Penn’in ebeveynlerinin iznine ihtiyacı vardı, ancak o noktada bir eSpor kariyerine başladığı onlar için bir sırdı. Peng, ailesinin itirazlarına rağmen bu turnuvaya katıldı ve ağabeyinin ikna etmesinden sonra ikinci oldu.

Peng’in hayatının dramı sayılabilecek hikaye, Doublelift’e NA LCS 2018 Bahar Play-off’larının finallerinden hemen önce ilk bilgisayarını veren kardeşi Yihong’un anne babasını bıçaklamaktan tutuklanması. Olay, Doublelift’in annesinin ölümüyle sonuçlandı.

1 Beğen