league of legend Efsaneleri Dopa Kimdir

league of legend Efsaneleri Dopa Kimdir

league of legend Efsaneleri Dopa Kimdir

Dopa Asya’nın bir sezonda şampiyonluk aşamasına ulaşan en iyi takımlarından biri olan Cj Entus, onu kadrosuna katılmaya davet etti ancak Dopa, Elo boost’tan daha fazla kar elde ettiklerini söyleyerek bu teklifi reddetti.

2013 yılında askerlik çağına gelen Dopa, dizideki reytinglerini bile yükselterek League of Legends’ı umursamadığını göstermiş oldu. Sonuç olarak Riot Games, Güney Kore’den 30 günlük bir yasak aldı. Riot Games tarafından yapılan incelemeye rağmen belirttiği oyuncunun Elo boost’a sahip olduğu tespit edilemedi.

Riot Games, Güney Kore’nin ev sahipliğinde düzenlenen bir yarışmaya başka bir booster ve üç arkadaşıyla katıldı ve yarışmayı kazandı. Dopa’nın Smurf hesabının elo boost yaptığından şikayet etmekten kendini alamayan

bir Girl hayranı, 30 günlük ana hesapta Riot Games tarihindeki en uzun yasaklamaya neden oldu. Dönem yaklaşık 1000 yıldır. Resmi turnuvalardan tamamen uzaklaştırma da açıklandı. Riot Games Korea ayrıca tüm Dopa hesaplarının askıya alındığını ve aynı veya benzer adla açılan tüm hesapların askıya alınacağını söyledi.

Ekim 2013’ün sonlarında Kore sunucusunda ilginç bir olay gerçekleşti. Kore Şampiyonlar Ligi’nde ‘Tar ais’ isimli bir hesap 10’dan az kayıpla birinci oldu. Bu arada, “Tar ais” İrlandaca “evdeyim” anlamına geliyor.

Dopa mekaniği ve oyun zekası ile tanınır Dopa, Faker gibi orta koridorda olduğu kadar 4. kulvarda da harika oynayabilir. Güney Kore’nin en ünlü teknik direktörlerinden biri olan LastShadow, Dopa’nın sahtelerden daha iyi olduğunu söyledi. Ancak yaptığı yasadışı/erotik destek olayları nedeniyle asla profesyonel olmadı.

1 Beğen