Layers of Fear Çıkış Vakti Aşikâr Oldu

Layers of Fear Çıkış Vakti Aşikâr Oldu

Layers of Fear Çıkış Vakti Aşikâr Oldu

IGN FanFest sırasında Bloober Team tarafından yapılan duyuruyla, 2021 yılında Layers of Fears olarak tanıtılan oyunun isminin artık Layers of Fear olarak anılacağı belirtildi. Bunun yanı sıra, artık en azından çıkacağı ayı da öğrendik.

Observer, Layers of Fear, Blair Witch ve The Medium üzere birçok farklı ve beğeni toplayan oyun ile karşımıza çıkmış olan Bloober Team, halihazırda Silent Hill 2 Remake ve yeni duyurulan Project M dahil birçok farklı proje üzerinde çalışıyor. Bunlardan bildiğimiz bir başkası, Unreal Engine 5 ile geliştirilmekte olan Layers of Fear da Tokyo Game Show 2021 sırasında duyurulmuştu.

Yoğun araştırma ve saplantılarının esiri olmuş sanatkarların öykülerini keşfedeceğimiz bir anlatıma odaklanılacak olan yeni oyun, hisleri zenginleştiren bir dehşet sunacak. Evvelki Layers of Fear’lar ile oluşturulan temeller üzerine geliştirilen olup, yeni bir kıssa ile karşımıza çıkacak.

Sürükleyici bir kıssanın tansiyon dolu bir keşif hissiyatı ile sunulacağını öğrendiğimiz yeni oyunun, daha geniş bir öykü örgüsü ile dallanıp budaklanan anlatıma farklı bir bakış açısı kazandırılması ile daha ürkütücü bir tecrübenin bizi bekleyeceğinin kelamı verilmişti.

Layers of Fear Ne Vakit Geliyor?

Işın izleme teknolojisinin yanı sıra, 4K çözünürlüğün ve HDR efektlerinin desteklenecek olmasının yanı sıra, Lumen sistemini de kullanacağı söylenmiş olan Layers of Fear, Bloober Team tarafından IGN FanFest sırasında yapılan resmi duyuru ile Haziran ayı içerisinde bizlerle olacak. Şimdilik net bir tarih verilmiş değil, fakat Summer Game Fest öncesinde açıklık kazanacağını iddia ediyoruz.

Türkçe altyazı ve arayüz takviyesinin de olacağı oyun için yayınlanan yeni fragmana ve aşağıdan göz atabilirsiniz.

Kaynak: Turuncu Levye

1 Beğen