Konami eFootball 2023 Güncellemeleri Devam Ediyor

Konami eFootball 2023 Güncellemeleri Devam Ediyor

Konami eFootball 2023 Güncellemeleri Devam Ediyor

Konami, Dream Team yeniliğiyle birlikte eFootball 2023’ün konsol versiyonuna bir dostluk maçı modunun eklendiğini duyurdu. Şirket, eFootball 2023’ün konsol versiyonuna bazı yeni özellikler eklediğini duyurdu.

Dream Team’e eklenen bazı yeni özelliklerin yanı sıra oyunun artık her futbol oyununun olmazsa olmazı olan hazırlık maçı moduna da sahip olduğu duyuruldu. Resmi açıklama şöyle: Friendly, eFootball 2023’ün konsol versiyonunda görünecek eFootball 2023’ün konsol versiyonuna bir arkadaş maç modu eklendi

Çevrimiçi topluluğun büyük bir bölümünün bu özelliği talep etmesiyle Dream Team, kullanıcıların arkadaşlarıyla rekabet etmelerine ve kişiselleştirilmiş kadrolarını ve taktiklerini birbirlerine karşı test etmelerine olanak tanır.

Bu özellik PlayStation 4®, PlayStation 5®, Xbox Series X|S, Xbox One, Windows® 10 ve PC Steam® dahil olmak üzere çeşitli platformlarda mevcuttur. 4 yeni kulüp paketi FC Barcelona, ​​​​Bayern’i kesti Her paket, başlangıç ​​takımındaki her pozisyon için bir tane olmak üzere 11 ‘vurgu’ kartı içerir.

Bu, kullanıcılara güçlü bir kadro oluşturmaya yardımcı olmak için farklı pozisyonlar arasında iyi dengelenmiş kapsamlı bir paket sağlar. Bu paketler, deneyimli oyuncuların bile rüya takım seçeneklerini geliştirmelerine izin verdiği ve yeni başlayanlar için kendi seçeneklerini oluşturmaları için harika bir başlangıç ​​noktası sağladığı için son derece kullanışlıdır. 2.1.0 sürümü güncellemesi ayrıca yakın zamanda eklenen Portekiz Uluslararası Büyükelçisi Bruno Fernandes için yeni bir Premium Ambassador Paketi getiriyor.

Bu paket, Fernandes’in 2020/21 sezonunda Manchester United formasıyla sadece 58 maçta 45 direkt gol kaydettiğini gösteren haritanın ‘Epik’ versiyonunu içeriyor. Pakette ayrıca Luke Shaw ve Cristiano Ronaldo kartlarının yanı sıra Manchester United ve Portekiz milli takımından oyuncular da dahil olmak üzere toplam 10 ‘önemli’ kart yer

3 Beğen