Karın Gerdirme Ameliyatı

Karın Gerdirme Ameliyatı

Karın Gerdirme Ameliyatı

Profesyonel anlamda uygulanan karın germe ameliyatı ile karın bölgenizdeki fazla yağlarınızdan kolayca kurtulursunuz. Garantili bir şekilde uygulanan karın germe ameliyatı geniş kitleler tarafından tercih ediliyor. Karın gerdirme ve kalça estetiği gibi işlemler geçmiş dönemlerden farklı olarak bugün daha uygun fiyatlar üzerinden uygulanır. Bu nedenle de bu gibi estetik uygulamaları fiyatlar konusunda da beklentilerinizi kusursuz bir şekilde karşılar.

Karın Germe Ameliyatı (Abdominoplasty)

Abdominoplasty olarak da bilinen karın germe ameliyatı direk olarak karın bölgesinden uygulanır. Bu uygulama karın bölgesindeki fazla yağların eritilmesini kapsar. Bu bağlamda karın germe ameliyatı bugün yoğun olarak tercih ediliyor. Ayrıca popo estetiği bugün güncel referanslar doğrultusunda sunulur.

Karın Germe Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Merak edilen karın germe ameliyatı karın kısmındaki üst ve alt derinin simetrik olarak gerdirilmesi ile uygulanır. Bu nedenle karın germe işlemi kolayca yapılır. İşlem sırasında hastanın herhangi ağrılar duyması söz konusu değildir.

Karın Germe Ameliyatı Kimlere Uygulanır?

Karın cildi germe ameliyatı karın bölgesinde deri sarkması ve yağlanma olan bireylere uygulanır. Bu nedenle karın gerdirme ameliyatlarında yaş sınırı yoktur. Yöntem ayrıca selülitlerin azaltılması için de uygulanabilir.

Karın Germe Ameliyatı Öncesi Neler Yapılmalı?

Ameliyat öncesinde yapılması gereken fazla detaylar yoktur. Çünkü karın gerdirme ameliyatları en basit işlemlerdir. Ameliyattan birkaç saat öncesinden sigara ve alkol kullanımının sonlandırılması yeterlidir.

Karın Germe Ameliyatı Sonrası Neler Yapılmalı?

Karın bölgesi gerdirme ameliyatları sonrasında da dikkat edilmesi gerekenler söz konusudur. Ameliyattan sonrasında da yeniden fazla kilo almamaya dikkat edilmelidir. Bu yönde mutlaka günlük düzenli olarak egzersizler yapılmalıdır. Hareketli yaşam tarzına sahip olunmalı ve günlük bol miktarda taze sebze ve meyveler tüketilmelidir. Karın germe ameliyatlarından sonrasında da doktor uyarıları doğrultusunda hareket edilmelidir.

Karın Germe Ameliyatı İyileşme Süreci

Karın bölgesi gerdirme ameliyatlarında iyileşme süreci ise oldukça kısadır. Bu süreç ortalama olarak 7 günü bulabiliyor. Klinik merkezinin kaliteli olması da ameliyatta iyileşme sürecinin daha kısa olmasında etkilidir. Bu nedenle karın gerdirme ameliyatlarında mutlaka en kaliteli estetik ve plastik merkezleri tercih edilmelidir.

Popo Estetiği Nedir?

Popo estetiğiyse adından da anlaşılacağı üzere kalçanın daha estetikli olması açısından tıbbi anlamda uygulanan estetik ameliyatıdır. Kalça estetiği olarak da bilinen popo estetikleri bugün daha yoğun bir şekilde uygulanır. Bu nedenle yaşınız kaç olursa olsun aşırı büyük ya da sarkık popoya sahipseniz kalça estetik ameliyatı olabilirsiniz.

Kalça estetiği bugün garantili bir şekilde uygulanır. Bu nedenle bu gibi işlemler 81 ilimiz üzerinden tercih ediliyor. Bu nedenle popo estetiği gibi işlemler sayesinde de daha ince bir vücuda sahip olursunuz.

Popo Estetiği Nasıl Yapılır?

Kalça estetiği de kademeli olarak uygulanır. İlk olarak hasta öyküsü alınır. Sonrasında kalça kısmı komple birlikte ele alınır. Böylece popodaki görünüşe bakılarak en uygun estetik işlemlere geçilir. Popo estetikleri bugün yüksek kaliteli tıbbi ekipmanlar üzerinden uygulanır. Bu nedenle ameliyat süreci boyunca hastanın herhangi ağrılar duyması söz konusu değildir.

Kalça Estetiği Uygulamaları Nelerdir?

Kalça estetikleri uygulamaları oldukça fazladır. Bu uygulamalar arasında kalçanın altından silikon yerleştirilmesi, popo büyütme ve dikleştirme, popo küçültme ameliyatıdır. Bu nedenle popo estetiği gibi karın gerdirme işlemleri de tamamen ağrısız bir şekilde uygulanır.

Popo Dikleştirme Ameliyatı

Popo dikleştirme ameliyatları da bugün ciddi anlamda uygulanıyor. Uygulama üzerinden hastalar daha dik bir popoya sahip oluyor. Kalça dikleştirme ameliyatı da garantili olarak uygulanır.

Popo Büyütme Ve Popo Estetiği Yöntemleri

Popo büyütmeci ve kalça estetiği yöntemleri oldukça fazladır. Bu yöntemler arasında kalça kaldırma ve dikleştirme,kalça silikon yerleştirme ve ameliyatla büyütme yer alıyor. Böylece hastalar hayal ettiği en  ideal popoya sahip oluyor.

2 Beğen