Kapanan Kapanana: Knockout City Hizmetine Son Veriyor!

Kapanan Kapanana: Knockout City Hizmetine Son Veriyor!

Kapanan Kapanana: Knockout City Hizmetine Son Veriyor!

 
Geliştirici Velan Studios tarafından oyunculara sunulan oynaması fiyatsız kadro tabanlı spor oyunu Knockout City, 6 Haziran’da hizmetine son vererek oyunculara veda edecek. Oyunun “Private Hosted Server” sürümü, önümüzdeki aylarda PC için fiyatsız olarak indirilebilecek. Bu sayede özel olarak barındırılan sunucular aracılığıyla oyun oynanmaya devam edilebilecek.
 
Bu hafta hizmetine son veren imaller arasına Knockout City’de katıldı
 
 
 
İlk olarak 21 Mayıs 2021’de PlayStation 4, Xbox One, Switch ve  Steam üzerinden PC için piyasaya sürülen daha sonra PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarına 2 Kasım 2021’de gelen Knockout City, oyunculara veda etmeye hazırlanıyor.
 
Hizmetine son verilecek imal hakkında geliştirici grup bir de açıklama yaptı. Bu açıklamada şunlar yer alıyor: “İlk çıkışın üzerinden iki yıldan fazla bir mühlet geçti. Lakin artık oyun 6 Haziran 2023 tarihinde sizlere veda ediyor. Bu tarihten itibaren oyunun tüm sunucuları kapatılacak ve oyun artık oynanamayacak. Bu bizim için son derece sıkıntı bir karardı lakin stüdyomuz için gerekli ve kıymetli bir adımdı.” 
 
Oyunun kapanmasına ait bir de görüntü paylaşıldı:
 
 

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

1 Beğen