Kapalılık Odaklı Aksiyon Macera Oyunu Steel Seed Duyuruldu

Kapalılık Odaklı Aksiyon Macera Oyunu Steel Seed Duyuruldu

Kapalılık Odaklı Aksiyon Macera Oyunu Steel Seed Duyuruldu

 
Close to the Sun oyununun geliştiricisi Storm in a Teacup takımı zımnilik odaklı aksiyon macera oyunu Steel Seed’i PlayStation 5, Xbox Series ve PC için duyurdu. Oyun 2024 yılı içerisinde çıkış yapacak. Öteki oyunlardan aşina olduğumuz insan ırkının yok olma eşiğine gelişi yahut gezegeni yok olma eşiğine getirme öyküsünü bizlere sunacak olan bu üretimde gelecek teması işleniyor.
 
Gelecek temalı kıssa odaklı bir yapım 
 
 
 
İnsan ırkının son demlerini yaşadığı devri bizlere yansıtan bu üretimde parçalanmış ve yok olmaya mahkum bir gezegene adım atıyoruz. Gelecek temasının işlendiği bu oyun içerisinde yapay zeka bir epey gelişmiş durumda. Bu yapay zekalar insanlığı ve gezegeni kurtarmak için iş yapmış lakin tam da burada yeni bir tehdit ortaya çıkmıştır. İşte bu tehdide karşı biz devreye giriyoruz.
 
Gelecek temalı aksiyon macera oyunu için bir de geliştirici takımın CEO’su ve yaratıcı direktörü Carlo Ivo Alimo Bianchi bir açıklama yaptı. Bu açıklamada şu tabirler yer alıyor: “Steel Seed, içerisinde hem zımnilik öğelerini hem de dövüş – aksiyon mekaniklerini barındıran bir imal. Bunun yanı sıra art planda derin ve duygusal bir kıssa anlatımı bulunuyor. Bu imal, Storm in a Teacup grubu için şimdiye kadarki en kuvvetli proje.”
 
Steel Seed duyuru fragmanı
 
 

Kaynak: Kısım Sonu Canavarı

2 Beğen