It Takes Two 2021’in en yüksek puan alan oyunu oldu

It Takes Two 2021’in en yüksek puan alan oyunu oldu

It Takes Two 2021’in en yüksek puan alan oyunu oldu

It Takes Two 2021’in en yüksek puan alan oyunu oldu, Oyun severler için It Takes Two 2021’in en yüksek puan alan oyunu oldu başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde It Takes Two 2021’in en yüksek puan alan oyunu oldu ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

It Takes Two 2021’in en yüksek puan alan oyunu oldu

Özellikle 2021 yılı itibariyle yeni oyunlarla karşılaşma hususunda büyük sıkıntılar çekiyoruz. İşte tam da bu sürede yayına giren It Takes Two ise oyuncuların bu oyun arayışını lehine kullanmış gibi görünmekte. Gerek oyuncular, gerekse eleştirmenler aracılığıyla şimdiden yılın en fazla bi hayli beğeni alan, en yüksek puanlarını alan oyun oldu bile. A Way Out geliştiricisinin imzasını taşıyan yapım, uzun soluklu zamanda de bu ününü koruyacak gibi görünmekte.

It Takes Two 2021’in en yüksek puan alan oyunu oldu

Metacritic’te PlayStation 5 için oyunun hemen hemen puanı 23 inceleme ile 90 olarak karşımıza çıkıyor. Aldığı puana bakarak bu oyunu kesinlikle oynamamız gerektiği hususunda net bir fikre kavuşabiliriz. Aynı zamanda bu sene bu puanı alan tek oyun olarak da karşımıza çıkıyor. Oyunun yayıncısı Electronic Arts, Metacritic’de 90+ kategorisine Fifa 13 ve Mass Effect 3’ten beri, yani hemen hemen dokuz senedir çıkamıyordu. Onlar için de sevindirici olmuş olsa gerek.

  • Bkz: It Takes Two ilk inceleme puanları

It Takes Two 2021'in en yüksek puan alan oyunu oldu

OpenCritic’te ise It Takes Two şu anda hemen hemen 88 puan ile karşımıza çıkıyor. Metacritic’e göre düşük kalsa da hala bu seneın en yüksek puan alan oyunu olarak adını tepeye yazdırmış bile.

Oyun ile ilgili

It Takes Two, geliştiricinin öncedenki oyunları gibi işbirliğine dayalı, co-op bir oyun. Gerek LAN bağlantısıyla gerekse Friend’s Pass tercih ederek oyuncuların dostlarıyla ücretsiz olarak oynamasına olanak tanıyor. Friend’s Pass aracılığıyla It Takes Two oyununu arkadaşıyla birlikte oynamak isteyen birinin, oyun eğer arkadaşında varsa satın almasına gerek kalmıyor. Tek kişi satın alarak iki kişi birlikte oynayabiliyorsunuz.

  • Bkz: It Takes Two 22 dakikalık oynanış fragmanı

Dinamik bölümleriyle, can alıcı konusuyla ön plana çıkan oyun, Josef Fares’in bütün eserleriyle benzerlik taşıyor. Temelde bir çiftin evliliklerini kurtarmak için işbirliği yaparak bölümleri geçmesine dayanan oyun, yayına girdiği andan bu yana oyuncular aracılığıyla bi hayli sevildi. Bugün aldığı inceleme puanlarına bakarak bunu rahatlıkla aktarabiliriz. Sevimli yapısı ve mizahi yönü itibariyle öne çıkan yapımın mağaza sayfasına buraya tıklayarak varabilirsiniz. Peki sizler bu oyun ile ilgili neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi hemen alt tarafta bulunan yorumlar bölümünde paylaşmayı unutmayın.

8 Beğen