Harmony: The Fall of Reverie, Don’t Nod’un Yeni Oyunu

Harmony: The Fall of Reverie, Don’t Nod’un Yeni Oyunu

Harmony: The Fall of Reverie, Don’t Nod’un Yeni Oyunu

Life is Strange serisi, Vampyr, Tell Me Why ve Twin Mirror oyunları ile karşımıza çıkmış olan Don’t Nod (eski ismiyle Dontnod Entertainment), PC (Steam), PlayStation 5, Switch ve Xbox Series için geliştirilmekte olan yeni oyunu Harmony: The Fall of Reverie ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Don’t Nod’dan Harmony: The Fall of Reverie Geliyor

Yakın bir gelecekte geçecek olan yeni oyunda, birkaç yıl yurtdışında yaşadıktan sonra, kayıp olan annesini aramak için memleketine dönen Polly isimli bir karakteri yöneteceğiz. Ne var ki Alma kenti, MK isimli bir büyük şirketin denetimindedir ve karakterimiz de bunun memleketini berbat tarafta değiştirdiğini fark ediyor. Buna ek olarak, Reverie isminde ve zafer, memnunluk, güç, kaos, bağ ve hakikat üzere insani tutkuların var olduğu diğer bir dünya ile ilişki kurduğu sağgörü yeteneğinin de keşfediyor.

Karakterimiz bu öteki dünyada, hangi tutkunun son olarak baskın çıkacağı seçme gücü olan bir tanrıça haline gelecek. Bize düşen ise iki dünya ortasında bir istikrar kurmak olacak.

Stüdyonun evvelki oyunlarında olduğu üzere, müzikleri ödüllü Lena Raine tarafından bestelenen Harmony: The Fall of Reverie de kıssa anlatımına odaklı olacak. Birçok farklı karakter ile karşılaşacağımız oyunda, karakterimizin yeteneği sayesinde geleceği görebilecek ve kimi vakit kritik kararlar vermek durumunda olacağız.

Senaryo boyunca yapacağımız her hareketin iki dünyaya da tesiri olacak ve yeni yollar açacak. Söylenene nazaran, karakterimizin öngörü yeteneğinin görsel sunumu olacak Augural ile mümkün seçimlerin sonuçlarını görebilmemiz mümkün olacak. Bu vesile ile insanlığın bahtına karar verebileceğiz. Bunun oynanabilirliği bir oldukça arttıracağı da söyleniyor.

Haziran ayında çıkması beklenen Harmony: The Fall of Reverie için yayınlanan duyuru fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

En Düşük Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 8
  • İşlemci: Intel Core i5-4570T (2 * 2900) / AMD FX-4300 (4 * 3800) or equivalent
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 650 yahut Radeon HD 7750 (1024 MB)
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i7-6700 (4 * 3400) / AMD FX-4350 (4 * 4200) or equivalent
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 1050 Ti yahut Radeon RX 460 (4096 MB)
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
Kaynak: Turuncu Levye

2 Beğen