GTA Vice City Beta Edition 3.5.6 çıktı

GTA Vice City Beta Edition 3.5.6 çıktı

GTA Vice City Beta Edition 3.5.6 çıktı

GTA Vice City Beta Edition 3.5.6 çıktı, Oyun severler için GTA Vice City Beta Edition 3.5.6 çıktı başlığı altında siz kıymetli takipçilerimizi bilgi sahibi olmanızı istedik.. Makalemizin içinde GTA Vice City Beta Edition 3.5.6 çıktı ile alakalı geniş bir şekilde bilgileri bulacaksınız.

GTA Vice City Beta Edition 3.5.6 çıktı

Mod geliştiricisi “KalvinMDB” aracılığıyla yayına giren GTA Vice City modu için yeni bir güncelleme geldi. Moda yabancı olanlar için girişte kısaca anlatalım, yazının ilerleyen bölümünde ayrıntı kısmına gireriz. Temelde GTA Vice City Beta Edition modu, orijinal oyun geliştirilirken kırpılan kısımların oyuna yeniden eklenmesi için başlatılmış bir proje. Bugün yeni 3.5.6 güncellemesi de yayınlandı. Gelin birlikte gözlemleyelim.

GTA Vice City Beta Edition 3.5.6 güncellemesi çıktı

Söz konusu mod, geliştirme sürecinde oyundan kesilen içeriklerin ve özelliklerin çoğunu oyuna eklemeyi planlıyor. Hepsini olmasa da, yapılan çalışma ile büyük çoğunluğunun getirileceği belirtiliyor. Oyundaki binaları, diyalogları, NPC’leri ve ilk atmosferini restore etmek için girişilen bu proje güncellenmeye sürdürmekte. Böylelikle PC karakterlerinin, GTA Vice City Beta Edition ile en otantik deneyimi yaşanması hedefleniyor.

  • Bkz: GTA Vice City remastered ekran fotoğrafları

Modun 3.5.6 sürümü, önceki sürümlerdeki bir çok hatanın çözümüne odaklanıyor ve birkaç yeni içerik ekliyor. Ne yazık ki moda eklenen yeni içeriklerle alakalı elimizde geniş bir şekilde bir liste yer almıyor. Lakin artık bu modu kendi yükleyicisiyle birlikte kurup oyununuza ekleyebiliyorsunuz. Geliştirici hali hazırda modun 4. sürümü üzerinde çalışıyor. Bu sürüm ile harita düzenlemelerinin geri kalanını bitirmeyi planlıyor. Ayrıca görevlerdeki kaldırılan diyalogları geri yükleyecek ve oyundan kaldırılan silahları yeniden oluşturacak. Bu silahlar içinde el bombası fırlatıcı, Tazer gibi enteresan silahlar yer alıyor.

GTA Vice City Beta Edition 3.5.6 çıktı

Önümüzdeki güncellemeyle birlikte oyuna flört etme, içki içmek, kumar oynamak gibi GTA serisinin dokusunu taşıyan mekanikler de geliyor. En son ise radyo istasyonlarındaki şarkılar ve daha fazla çeşitli içeriği, GTA Vice City Beta Edition modu ile geri getirmeyi planlıyor.

  • Bkz: GTA Online yükleme zamanını %70 kısaltan mod

Modu buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Mod ile ilgili

Geliştirici moddb sayfasında şu açıklamaya yer vermiş:

BETA Sürümü, Grand Theft Auto: Vice City için geliştirilmekte olan tüm özelliklerin hepsini olmasa da çoğunu geri getirmeyi amacında olan bir modifikasyondur (en azından bilinen ve / yahut olabilecek olan). Bu, en otantik deneyimi sunmak için kaldırılan binalar, kesik diyaloglar, yaya görünümleri, genel atmosfer ve çok daha yükseksı gibi şeyleri içerecek / geri yükleyecektir. Tüm bilgiler, BradyGames’in Resmi Strateji Kılavuzu, Kılavuz / Yayın Öncesi Ekran Görüntüleri ve Artık Dosyalar gibi çeşitli kaynaklardan gelir. Oyunun geliştirilmesinin alfa / beta aşamalarında varlığına dair çok az ispatı olan yahut hiç olmayan bir şey yapmayı planlamıyorum, fakat bazı kısımları doğaçlama olabilir.

12 Beğen