Gran Turismo 7, 4 Mart’ta PS5 Ve PS4’e Geliyor

Gran Turismo 7, 4 Mart’ta PS5 Ve PS4’e Geliyor

Gran Turismo 7, 4 Mart’ta PS5 Ve PS4’e Geliyor

İlk Gran Turismo oyununu dünyaya ilk kez orijinal PS1 konsolunda tanıttığımız o günkü açıklanamaz şevk ve heyecanı hala net bir şekilde hatırlıyorum. Aynı açıklanamaz heyecan duygusuyla, Gran Turismo 7’nin 4 Mart 2022’de hem PS5 hem de PS4 konsollarında aynı anda satışa sunulacağını bildirmekten mutluluk duyuyorum.  

Gran Turismo 7, 4 Mart'ta PS5 ve PS4'e Geliyor

Arabaları çevreleyen kültürel ortam son 25 yılda büyük ölçüde değişti. Zamanın zengin otomobil kültüründe doğan bizler, ilk Gran Turismo oyununu yarattık, bu nedenle, o zamanki kendimizle aynı türde bir kültürel ortamda şu anki otomobil tutkunları nesli için zor olabilir.

Günümüz kültüründe GT7’nin amacı, ister ömür boyu süren bir hayran olun, ister ilk kez araba keşfeden olun, son 150 yıllık araba ve yarış kültüründen her şeyi aktaracak bir oyun tasarlamaktır. GT7, hem GT hayranlarının yıllardır beklentilerine cevap veren serinin doruk noktası hem de geçmişten gelen otomobil kültürünün tüm genişliğini tek bir çatı altında toplamaya yönelik zorlu bir görevin başlangıcını işaret eden bir isim. video oyunu.  

Gran Turismo Deneyimlerinin En İyisi  

“Gran Turismo” adı İtalyanca’da “Grand Touring” anlamına gelir. Geri 17 inci  Yüzyılın insanlar öğrenme ve onların seyahat noktalarından büyüyor Avrupa kıtası boyunca uzun yolculuklarda, giderdim. Adı bu yolculuklardan geliyor.  

Aynı ruhla, GT Kampanya modu da bireysel oyuncuların kendi benzersiz yolculuklarına çıkacakları ve hayat boyu öğrenme deneyimleri kazanacakları bir yerdir.   

Gran Turismo serisinin uzun süredir hayranlarının GT Campaign modunun* geri dönmesini şiddetle arzuladığının farkındayız ve şimdi, fragmanı gördükten sonra, umarım herkes yeni tasarlanan Campaign’in atmosferini hissedebilir. modu. GT Kampanya modu deneyiminin köklerine dönersek, oyuncular GT Dünya Haritasından başlayacaklar. 

Tasarım Editörü  

GT Sport’ta Tasarım Editörü*’nün kullanıma sunulmasından bu yana, milyonlarca karmaşık ve yaratıcı tasarım gördük. Hayranlarımız tarafından Tasarım Editöründe yapılan tasarımların kalitesine ve çokluğuna hayran kaldık. Hayranlarımız için bunun önemli bir özellik olduğunu bilerek, GT7’deki Tasarım Editörü için ana hedefimiz, kullanıcı arayüzünü iyileştirmek ve yardımcı programı ve erişilebilirliği geliştirmekti.  

Manzaralar  

Sevdiğiniz bir arabaya sahip olduğunuzda, o mükemmel kareyi yakalamaya çalışırken dünyanın farklı yerlerinde onun fotoğraflarını çekmek istemeniz çok doğaldır. Scapes*, HDR teknolojisini (HDR özellikli bir ekranınız olduğunda), uzman düzeyinde efektleri ve hatta kaydırmalı çekimleri kullanarak fotogerçekçi çekimler üzerinde tam kontrole sahip olmanızı sağlar. 43 ülke ve 2.500’den fazla lokasyondaki fotoğraf noktalarında arabanızı özgürce fotoğraflayabileceksiniz ve yakalanan her an sizinle aynı sevgi ve tutkuya sahip olan kişilerle paylaşılabilecek. 

Efsanevi Devreler  

GT Campaign modunun geri dönüşüne ek olarak, Trial Mountain* ve High-Speed ​​Ring* gibi tarihi pistlerimiz de geri dönecek. Fragmanda, bu parçaların PS5 konsolunun ifade gücüne uyması için ayrıntılı olarak daha yüksek olduğunu ve mizanpajın bölümlerine ek çalışmalar yapıldığını fark etmiş olabilirsiniz. Bu devreleri, PS5 konsollarının ifade gücüne uygun düzeyde ayrıntı ve zenginlikle geri getirmek, ekip için yeni bir zorluktu. 

Araba Koleksiyonu  

Otomobil kültürüyle gerçek anlamda bağlantı kurmanın ilk adımı, otomobillerin şekillerini ve adlarını öğrenmek ve hatırlamaktır. Arabalarda aşk ve tutkunun başladığı yer burasıdır – FF, FR, 911, 356, şanzıman… araba kültüründe ortaya çıkan bu gibi tipik terimlerle ilgi, yalnızca ilk önce arabaların şekillerini ve adlarını bilmekten ve tanımaktan gelir. Bu nedenle GT7, geçmişin GT serisinden bile daha fazla bir “Araba Toplama Oyunu” olarak tasarlanmıştır. 

Oyundaki GT Café*’nin ana özelliği, geçmişten, bugünden ve gelecekten kültürel bir anlamı olan belirli bir araba koleksiyonu sunarak, oyuncunun GT dünyasındaki maceralarında gezinmesidir. Oyuncular, dünyadaki çeşitli yarışların yanı sıra Brand Central ve Kullanılmış Araba Bayiliği’nden ödül arabaları alarak GT Café’de ilerleyecek ve görevleri tamamlayacaklar.

akort  

Bir arabaya sahip olmanın en büyük ödüllerinden biri, onu kişisel zevkinize göre modifiye etmek ve kişiselleştirmektir ve en küçük değişikliklerin aracın davranışı üzerinde farklı etkileri olacaktır. GT7’de oyuncular bir kez daha bir stok araçla başlayabilir ve motor performansı, süspansiyon, şanzıman dişlileri, frenler, lastikler vb. 

GT Auto* ayrıca tekerlek değişiklikleri, geniş gövde modifikasyonları, takla kafeslerinin yanı sıra diğer aerodinamik parçalarla geri dönüş yapıyor. Ve motor yağı değişimlerinden ve araba yıkamadan bahsetmiyorum bile. 

Zaman/Hava Değişikliği Simülasyonları 

GT7’de hayata geçirilen zaman/hava değişimi simülasyonu, doğanın karmaşıklığını araştıran ve onu bir video oyununa uyarlayan Polyphony Digital’e özgüdür. Büyük miktarda meteorolojik gözlem verisine atıfta bulunarak, Gran Turismo serisine özgü bir prosedürle, atmosferdeki partikül boyutu dağılımı ve aerosol partiküllerinin konsantrasyon dağılımı için uzamsal / günün saati koşullarını küresel bir çevre ölçeğinde yeniden oluşturduk. 

Simülasyonun geçerliliği, dünya çapında birkaç bin nokta için veri topladığımız Scapes HDR görüntüleri kullanılarak kontrol edildi. Sonuç olarak, günün farklı saatleri ve hava koşulları için gerçek ve karmaşık gökyüzü manzaralarını ve ışıktaki değişiklikleri ifade etmeyi başardık. 

4 Mart 2022’de Gran Turismo 7’yi herkese ulaştırmak için daha heyecanlı olamazdık.  

9 Beğen