Gran Turismo 7 1.29 Güncellemesi Yayınlandı

Gran Turismo 7 1.29 Güncellemesi Yayınlandı

Gran Turismo 7 1.29 Güncellemesi Yayınlandı

Sony Interactive Entertainment ve Polyphony Digital tarafından yapılan duyuru ile Gran Turismo 7 1.29 güncellemesi yayınlandı. Kıymetli yeniliklerin getirildiği güncellemeye ait ayrıntılar haberimizde.

Efsanevi Gran Turismo serisinin son oyunu, Gran Turismo 7, 2022 yılının Mart ayında satışa sunulmuştu. Ocak ayı içerisinde yayınlanan liste ile PlayStation VR2 çıkış oyunlarının listesi ortaya çıkmıştı. Tıpkı listede sanal gerçeklik takviyesi alacak olanlara da yer verilmişti ve ortalarında Gran Turismo 7 de bulunuyordu.

Gran Turismo 7 1.29 Güncellemesi, Tam PS VR2 Dayanağı Getiriyor

PlayStation VR2 bugün prestijiyle satışa sunuldu ve Gran Turismo 7 için de 1.29 versiyonlu güncelleme yayınlandı. Güncellemenin ile oyuna ayrıyeten yeni otomobiller, yeni bir pist, Görüntüler moduna yeni içerik ve vakit hudutlu Race Together etkinliğinde Gran Turismo Sophy de katılıyor.

Sony Interactive Entertainment ve Polyphony Digital tarafından verilen ayrıntılar ile oyuna eklenen beş yeni otomobil şöyle;

  • Citroen DS 21 Pallas ’70
  • Honda RA272 ’65
  • Italdesign EXENEO Vision Gran Turismo Street Mode
  • Italdesign EXENEO Vision Gran Turismo Off-road Mode
  • Porsche 911 Carrera RS (901) ’73

Serinin tüm ana oyunlarında bulunmuş olan Grand Valley Highway 1 pisti de yeni oyun ile geri dönüş yaptı. Dar ve teknik virajlara ek olarak yüksek süratle gidilen kısımlar da bulunuyor. Bu pistin ayrıyeten kör virajların da olduğu 2000 metre uzunluğundaki Güney ismi altında farklı bir varyasyonu da bulunuyor.

1.29 güncellemesi ile Drift Fotoğrafçılığı da oyuncuların beğenisine sunulacak. Beraberindeki bir rehber ile bu fotoğrafları nasıl çekebileceğiniz öğretilecek.

Kaynak: Turuncu Levye

Beğen